فروش آخر هفته‌ی استیم شامل The Talos Principle و This War of Mine می‌شود

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱

به پاییز نزدیک هستیم و در آن شاهد عناوین زیادی خواهیم بود و شاید اکنون بهترین زمان باشد تا بازی‌های موردعلاقه یا عناوین خوبی که فرصت تجربه‌ی آن‌ها را پیدا نکرده‌اید با قیمت کمی توسط تخفیفات آخر هفته‌ی استیم دریافت کنید و لذتش را ببرید. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

در این فروش آخر هفته‌ی استیم، شاهد تخفیفاتی از دو عنوان مستقل تحسین شده هستیم. The Talos Principle با ۷۵ درصد تخفیف (۹٫۹۹ دلار) به‌فروش می‌رسد و محتوای دانلودی‌ Road to Gehenna، موسیقی متن و چیزهای دیگرش هم همین‌طور.

به‌علاوه، This War of Mine استدیوی ۱۱بیت نیز ۷۵ درصد تخفیف خورده با قیمت ۴٫۹۹ دلار قادر به دریافتش هستید. همچنین محتوای دانلودی The Little Ones این عنوان هم شامل ۲۵ تخفیف شده و اکنون قیمت آن ۷٫۴۹ است. هر دو عنوانی که ذکر شد را می‌توانید تا ساعت ۲۱:۳۰ دوشنبه با این مقدار تخفیف خریداری کنید.

علاوه بر این‌ها، در این تخفیفات شاهد فروش ویژه‌ی فوکس هوم اینترکتیو هستیم و این ناشر چندین عنوان خود مانند The Technomancer، Blood Bowl 2 و Styx: Master of Shadows را تا ۸۰ درصد تخفیف به‌فروش گذاشته و فقط تا ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) فرصت باقی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید