تصاویر تهیه شده Days Gone از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۲

بازی جهان‌باز جدید استودیوی سونی بِند یعنی Days Gone در رویداد پلی‌استیشن میتینگ نمایش داده شد که یعنی برای پلی‌استیشن ۴ پرو با قابلیت پشتیبانی از HDR و رزولوشن ۴K Upscale منتشر می‌شود.

بازی مطمئنا در رزولوشن ۴K شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسد که در ادامه می‌توانید دو تصویر تهیه شده از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی را مشاهده کنید:

 

پلی‌استیشن ۴ پرو برای سازندگان Days Gone به نوعی یک تغییر دهنده بازی است. سونی بِند به‌تازگی راجع به مزیت‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و میزان هیجان تیم‌ آن‌ها گفت:

برای Days Gone واقعا کار کردن برروی پلی‌استیشن ۴ پرو هیجان‌انگیز است. چیزی که این کنسول در حال حاضر برای ما فراهم می‌کند، وضوح تصویری است که قبلا نمی‌توانستیم به آن دست یابیم. جزئیات محیط حالا دیگر واقعا می‌درخشند؛ جزئیات شخصیت‌ها، رنگ‌ها، طراوت و چالاکی‌های‌شان… فقط می‌گویم که شگفت‌انگیز است.

Days Gone طی مدتی است که در دست ساخت قرار دارد و استفاده از HDR می‌تواند مورد استثنایی‌ای برای آن باشد. اگر شما نمی‌دانید HDR چیست، باید بگوییم HDR قابلیتی است که طیف وسیع‌تر و غنی‌تری از رنگ‌ها را به نمایش در می‌آورد. نتیجه آن هم کیفیت تصویر پویا و واقعی در صفحه تلویزیون یا مانیتور شما است.

Days Gone در تاریخ نامشخصی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید