Horizon Zero Dawn در پلی‌استیشن پرو با ۴K Upscale اجرا می‌شود اما تفاوت‌ها با ۴K واقعی قابل تشخیص نیست

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۷

در طول رویداد پلی‌استیشن میتینگ سونی تعدادی از بازی‌هایی که برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا می‌شوند را به نمایش گذاشت. در حالی که این کنسول قدرت اجرای بازی‌ها در رزولوشن واقعی ۴K را دارد، به‌نظر می‌رسد تمام بازی‌ها مانند Horizon Zero Dawn برروی ۴K واقعی به اجرا در نمی‌آیند.

پس از پایان رویداد، سونی یک جلسه برای بحث‌ و گفت‌وگو میان سازندگان ایجاد کرد که آن‌ها نظرات خود راجع به پلی‌استیشن ۴ پرو و اینکه چگونه می‌تواند برای گیمینگ مفید باشد را به اشتراک گذاشتند. استودیوی گوریلا گیمز هم در این جلسه حضور داشت و آن‌ها در رابطه با اینکه Horizon Zero Dawn در کنسول جدید چگونه به‌نظر می‌رسد و به چه روش می‌خواهد از آن استفاده کند صحبت کردند.

کارگردان هنری Horizon Zero Dawn اعلام کرد بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن واقعی ۴K اجرا نمی‌شود البته وی افزود نتیجه نهایی ساخت بازی آن‌قدر به رزولوشن ۴K نزدیک است که بازی‌بازان قادر به پیدا کردن تفاوت‌ها نخواهند بود.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn، سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

شما می‌توانید نمایش گیم‌پلی بازی در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو را در این بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید