بتسدا سونی را دلیل اصلی عدم پشتیبانی پلی استیشن ۴ از مادها می‌داند

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴

Fallout 4 در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان ماه‌ها است که از این ویژگی لذت می‌برند؛ کنسول پلی استیشن ۴ نیز قرار بود در ماه ژوئن این امکان را دریافت کند اما تا به‌حال مادها برای پلی استیشن ۴ عرضه نشده‌اند. حال بتسدا در سایت رسمی خود دلیل عدم انتشار را می‌گویند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

پروژه پشتیبانی پلی استیشن ۴ از مادها کنسل شده است. پلی استیشن ۴ دیگر مادی برروی دو بازی بتسدا یعنی Fallout 4 و Skyrim دریافت نمی‌کند تا زمانی که سونی نظرش را تغییر دهد. در ادامه بیانیه‌ رسمی بتسدا را مشاهده می‌کنید.

پس از ماه‌ها بحث و گفتگو با سونی ما متاسفانه باید اعلام کنیم با اینکه مدت طولانی‌ست ما آماده عرضه ماد برای پلی استیشن ۴ هستیم، سونی امروز به ما اعلام کرد که نمی‌تواند اجازه پشتیبانی از ماد را آنطور که صحیح هست بدهد یعنی هر فرد بتواند هر نوع مادی خواست برای Fallout 4 یا Skyrim: Special Edition بسازد.

همانند شما ما نیز بسیار با این تصمیم سونی ناامید شده‌ایم و ما‌ه‌ها زمان و تلاش‌مان هدر رفت و طرفداران‌مان را نیز برای هیچ منتظر گذاشته بودیم. ما به‌دنبال راه‌های دیگری خواهیم گشت تا بتوانیم ماد را برای طرفداران‌مان برروی پلتفرم پلی استیشن عرضه نماییم؛ اما تا زمانی که سونی به آنطور که صحیح است اجازه ندهد خبری از عرضه پشتیبانی از ماد برای Fallout 4 و Skyrim برروی پلی استیشن ۴ نخواهد بود.

با وجود این اتفاقات فعلا عرضه ماد برای پلی استیشن ۴ منتفی است. متاسفانه سونی در پاسخ به ویژگی کراس نتوورک بین بازی‌ها، یعنی بازی بین دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، نیز پاسخ نه داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید