گیفت کارت
گیفت کارت

بازی NBA 2K17 دارای چند گزارشگر مختلف خواهد بود

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴
بازی NBA 2K17 دارای چند گزارشگر مختلف خواهد بود

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از سوی شرکت تو کی در رابطه با نحوه گزارشگری در بازی NBA 2K17 منتشر شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در طی سالیان اخیر همواره مبحث گزارشگری برای بازی‌های ورزشی از نکات مهم تلقی شده‌است. سازندگان بازی Madden برای چالش گزارشگری عنوان خود تصمیم بر این گرفتند که در طول فصل گزارش‌های متنوعی را ارائه دهند. در این راستا سازنده بازی NBA 2K17 یعنی شرکت تو کی نیز برای جلوگیری از یکنواخت شدن گزارشگری بازی خود قصد دارد از چند گزارشگر و تحلیل‌گر مختلف برای گزارش یک بازی بسکتبال استفاده کند.

در بازی NBA 2K17 همچنان دو گزارشگر اصلی سری بازی‌های NBA یعنی آقای وین هارلان و گرگ آنتونی حفظ شده‌اند و نکته جدید اضافه شدن تحلیل‌گرانی همچون کریس وبر، دوریس بورک، استیو اسمیت، برنت بری و کلارک کلوگ به تیم اصلی گزارشگری بازی می‌باشد. هر کدام ازاین تحلیل‌گران در بازی‌های مختلف در کنار دو گزارشگر بازی حضور می‌یابند و نظرات و تحلیل‌های خود را در مورد مسابقه در حال انجام ارائه می‌دهند.

استودیو تو کی اسپورت برای واقعی کردن حس بازی به بازیباز از روش‌های جالب دیگری نیز در نسخه جدید بازی NBA استفاده خواهدکرد، در اتفاقی جالب قراراست آقای دیوید آلدریج در کنار زمین مسابقه حضور یابد و گزارشات و صدای مربیان دو تیم را بصورت زنده به سمع بازیکنان برساند! بنابر گفته سازندگان بیش از ۲۰۰ کلیپ از مربیان کنار زمین و ۱۵۰ مصاحبه مختلف از بازیکنان برای بازی NBA 2K17 در نظر گرفته شده‌است که پخش این مصاحبه‌ها قرار است در بین نیمه‌ها و در زمان پایان بازی انجام شود همچنین صدای تماشاچیان در سالن‌های مختلف منحصر به فرد خواهد بود.

از نکات جدیدی که به قابلیت MyPlayer اضافه شده‌ است می‌توان به این موضوع اشاره کرد که شما می‌توانید در حین بازی در این بخش توسط شکیل و کنی اسمیت مورد مصاحبه قرار بگیرید که البته این بخش تاثیر مستقیمی بر روند بازی نخواهد داشت و بیشتر جنبه نمایشی دارد.

بازی NBA 2K17 قرار است در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) منتشر شود که البته کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند چند روز زودتر به انجام این بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • اینجاست که من هر روز خدا رو شکر میکنم که استاد خیابانی بسکتبال هم گزارش نمیکنه که یه وقت دوستان ایرانی بردارن nba2k17 رو هم مثل pes با گزارشگر ایرانی و زبان فارسی به مردم بفروشن…

    لوبورون جیمس چنان میپره هوا و توپو داخل دروازه با دست راستش محکم گل میکنه که بله مثل اینکه دوباره بلافاصله میپره هوا و بازم گل میکنه نه نه نه ببخشید تصویر آهسته ی همون حرکت قبلی بود چون ما داشتیم اینجا استودیو عوض میکردیم متوجه نشدم ….

    0
    0