تصویر جدیدی از Final Fantasy 15 منتشر شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴

هنوز دو ماه به عرضه‌ی Final Fantasy 15 در نوامبر باقی مانده و روزانه شاهد انتشار اطلاعاتی از آن هستیم. همان‌طور که دیروز تصاویری از این عنوان منتشر شدند، امروز هم شاهد تصویر جدیدی هستیم که حاصل یکی از صفحه‌های مجله‌ی هفتگی جامپ است و ساخت سحر و جادو، ماهی‌گیری و لباس‌های مختلف را به‌نمایش می‌گذارد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

با توجه به این تصویر جدید، درمی‌یابیم که در بازی قادر به پوشیدن لباس‌های مختلف هستیم و حتی این کار ممکن است باعث تغییر وضعیت شخص شود. همچنین می‌توان دید که چگونه با جمع‌آوری مواد، سحر و جادو درست کرد و سپس نسبت‌های مختلف آتش، رعد و برق و یخ را ترکیب کرد. علاوه بر این، با اضافه‌کردن یک آیتم جدید به جادوی‌تان، ممکن است آن را بیشتر شخصی‌سازی کنید و تغییراتی در آن ایجاد نمایید.

بعد از لباس‌ها و جادوها، به ماهی‌گیری هم در این صفحه از مجله‌‌ی جامپ پرداخته شده است به ما می‌آموزد که هر شخصیت، توانایی‌های مختلفی در ماهی‌گیری دارد که می‌تواند با استفاده از ابزار بهتر، خود را بهبود بخشد و ماهی‌های بزرگ‌تری را شکار کند و به‌علاوه، ممکن است که شخصیت ایگنیس، با استفاده از ماهی‌های صیدشده، دستورالعمل‌های جدیدی را یاد بگیرد. اکنون می‌توانید تصویر جدید را مشاهده کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید