Bloodstained: Ritual of the Night به عنوان دنباله معنوی Castlevania تا ۲۰۱۸ تاخیر خورد

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵

بازی محبوب Bloodstained: Ritual of the Night قرار بود در سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما هم اکنون دارای یک تاریخ انتشار جدید بوده که تا آن موقع، زمان بسیار زیادی باقی مانده است. جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب موجود می‌باشد.

Bloodstained: Ritual of the Night که به عنوان دنباله معنوی Castlevania شناخته می‌شود، یکی از موفق‌ترین کمپین‌های کیک‌استارتر را تجربه کرد. این عنوان قرار بود زمانی در سال ۲۰۱۷ منتشر شود این اتفاق دیگر نخواهد افتاد.

طبق جدیدترین اطلاعاتی که در صفحه بروزرسانی شده کیک استارتر بازی ثبت شده، تاریخ عرضه به نیمه اول ۲۰۱۸ تغییر کرده است. این زمان هم مانند تاریخ قبلی حدودی است و ما شاهد اعلام روز و ماه دقیقی نیستیم.

کوجی ایگاراشی که به عنوان خالق Bloodstained: Ritual of the Night شناخته می‌شود، دلیل این تصمیم را اضافه کردن افراد بیشتر اعلام کرده تا محصول نهایی کیفیت کافی را داشته باشد. او گفته است:

من بابت صبری که به وجود آمده عذر خواهی می‌کنم. با این حال می‌خواهم تاکید کنم که این تصمیم گرفته شده تا ضمانت شود بازی برای اولین بار به درستی ساخته خواهد شد.

منتظر نگاه داشتن حامیان چیزی نیست که من آن را بخواهم اما بعد از دریافت چنین بازخورد خارق‌العاده‌ای، من این حس مسئولیت را دارم که باید بهترین محصول ممکن خودم را ارئه کنم. باز هم من از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.

ایگاراشی در ماه ژوئن و بعد از پایان یافتن نمایشگاه E3، یک دمو قابل بازی را در اختیار حامیانی قرار داد که مبلغ ۶۰ دلار را حداقل پرداخت کرده بودند. بازخوردهای بدست آمده از این دمو بسیار مثبت بود.

Bloodstained: Ritual of the Night برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و Wii U منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید