گیفت کارت
گیفت کارت

بهینه‌ساز بعدی بازی Smite اولین حالت co-op را به آن اضافه خواهد کرد

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵

سازنده بازی Smite جزئیات بهینه ساز ۳٫۱۷ این بازی را اعلام کرده است که یک حالت قابل توجه را در به این بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Smite در حال حاضر یک بازی به شدت رقابتی است، در این بازی از نظر تکنیکی یک حالت co-op وجود دارد که به شما اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی استاندارد با ربات‌ها بپردازید که زیاد ایده آل بنظر نمی‌رسد.

بهینه ساز ۳٫۱۷ یک حالت co-op جدید به نام Xing Tian’s Mountain اضافه خواهد کرد که قابلیت‌های بهتری نسبت به حالت موجود در بازی دارد. این حالت امکان قرار گیری ۵ بازیکن به عنوان یک تیم را فراهم نموده که در مقابل حملات دشمنان باید ایستادگی کنند. سازنده بازی در مورد آن اعلام کرد:

این حالت یک ترکیب از بهترین قسمت‌های استایل باس MMO و حالت بقا بصورت یکجا و یک تجربه منحصر بفرد است.

بازیکنان همچنان قادر به بالا بردن سطح خود، جمع کردن طلا و خریدن آیتم‌ها در بازی استاندارد خواهند بود، گرچه در حالت جدید شما از لول ۱۳ و با مقدار طلای ۷۵۰۰ کار خود را شروع خواهید کرد. در این حالت تیم‌ها با تهاجمات تصادفی روبرو خواهند شد که باید آنها را در مقدار زمان معین به پایان برسانند. اگر کار خود را درست انجام دهید اجازه رفتن به رُند بعدی را خواهید داشت که با گذشت از هر یک و پیشرفت، سختی بازی نیز بیشتر خواهد داشت. لیدربرد موجود به شما اجازه مشاهده پیشرفتتان را خواهد داد.

محتویات جدید در هر دو هفته در این بازی موجود خواهند شد و خرید این آیتم‌ها منجر به دریافت امتیاز Odyssey خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد که محتویات انحصاری را باز کنید. شما همچنین امکان کسب این امتیاز را با تکمیل ماموریت‌هایی که در هر هفته شامل هفت عدد می‌باشند را خواهید داشت.

اولین آیتم‌ از این آیتم‌ها یک لباس جدید می‌باشد که از طریق بهینه ساز ۳٫۱۷ به بازی اضافه خواهد شد. Amaterasu  یک لباس روباه، Susano یک لباس سامورایی فلزی، Nu Wa یک لباس retro دریاف می‌کنند و در آخر نیز Terra لباس جدیدی همچون سه شخصیت دیگر دریافت خواهد کرد.

این بهینه‌ساز تغییراتی را نیز برروی شخصیت‌ها و موارد دیگری در بازی خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید