افزایش فروش ۱۱۱ درصدی ایکس‌باکس وان اس پس از کنفرانس سونی

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

در این هفته شاهد کنفرانس پلی استیشن میتینگ سونی بودیم که در آن دو کنسول جدید معرفی شد. حال گویا این کنفرانس تاثیری نیز برروی فروش کنسول ایکس باکس وان اس داشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

پس از کنفرانس سونی کنسول‌ ایکس‌باکس وان اس شاهد افزایش فروش بسیار خوبی بوده است. ایکس‌باکس وان که در ماه آگوست پرفروش‌ترین کنسول ماه بوده است بعد از کنفرانس سونی با افزایش ۱۱۱ درصدی فروش در فروشگاه آمازون روبه‌رو بوده است. دیگر باندل‌های ایکس‌باکس وان اس نیز با افزایش فروش روبه‌رو بوده‌اند.

ایکس‌باکس وان اس در سه مدل پانصد گیگابایتی، یک ترابایتی و دو ترابایتی موجود است. قیمت این مدل‌ها به ترتیب ۲۹۹، ۳۴۹ و ۳۹۹ دلار است.

کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو مدل قدرتمند‌تر پلی‌استیشن ۴ معمولی است که در ۱۰ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) به قیمت ۳۹۹ دلار به بازار می‌آید. از بهبودهای ایجاد شده، می‌توان به افزایش فضای هارد از ۵۰۰ گیگابایت به ۱ ترابایت، دو برابر شدن قدرت پردازشگر گرافیکی و یک تکنولوژی برگرفته شده از معماری AMD Polaris اشاره کرد. همچنین مدل اسلیم نیز در ۱۵ سپتامبر به‌صورت جهانی در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید