گزارش NPD از ماه اوت – برتری دوباره ایکس‌باکس وان در فروش نسبت به پلی‌استیشن ۴

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

شرکت NPD Group جزئیات گزارش ماه اوت خود را هفته بعد ارائه می‌کند اما اینطور که معلوم است، به لطف عرضه کنسول ایکس‌باکس وان اس، مایکروسافت موفق شده است برای دومین ماه پیاپی با ایکس‌باکس وان، فروشی بهتر از پلی‌استیشن ۴ سونی را تجربه کند. جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب موجود می‌باشد.

همانطور که گفته شد آمار دقیق هنوز در دسترس نیست اما مایک نیکلز به عنوان رئیس بازاریابی ایکس‌باکس با انتشار متن زیر، برتری ایکس‌باکس در ماه میلادی نامبرده را اعلام کرده است:

طبق گزارش NPD، به لطف اشتیاق هوادارانمان برای بازی‌های جدید ایکس‌باکس وان و کنسول تازه عرضه شده ایکس‌باکس وان اس، که تنها کنسول تعطیلات امسال با پشتیبانی از درایو بلو-ری UHD، استریم ۴K ویدئو و قابلیت HDR برای ویدئو و بازی است، ایکس‌باکس وان پرفروش‌ترین کنسول ماه اوت در ایالات متحده آمریکا می‌باشد. علاوه بر این ما شاهد افزایش علاقه‌مندی بسیاری نسبت به ایکس‌باکس لایو – قوی‌ترین شبکه گیمینگ هستیم که میزان ساعات بازی در آن نسبت به سال گذشته، ۴۲ درصد افزایش داشته است.

نیکلز در ادامه به بازی‌های امسال ایکس‌باکس وان از جمله ReCore ،Gears of War 4 ،Forza Horizon 3 و Dead Rising 4 اشاره کرده و قابلیت‌هایی همچون Clubs و Looking for Group را نامبرده که در تعطیلات امسال ارائه خواهند شد.

باید ببینیم تا چند ماه پشت سر هم مایکروسافت می‌تواند به این موفقیت ادامه دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید