اسپنسر: سونی با معرفی پلی‌استیشن ۴ پرو عملکرد خوبی داشت

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰

کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو به عنوان رقیب ایکس‌باکس اسکورپیو، به تازگی از سوی شرکت سونی معرفی شده است. در این میان طبیعی است که رئیس بخش ایکس‌باکس نظر خود را پیرامون این معرفی و وضعیت خودشان اعلام کند. برای توضیحات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

فیل اسپنسر به عنوان رئیس بخش ایکس‌باکس در شرکت مایکروسافت، متن زیر را در پاسخ به معرفی  پلی‌استیشن ۴ پرو ارسال کرده است:

من همیشه فکر میکنم که عالی است شرکت‌ها رویدادها و معرفی‌هایی دارند. آنها کار خوبی انجام دادند اما من با برنامه‌هایی که داریم خوشنود هستم.

منظور اسپنسر از برنامه‌ها، کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو می‌باشد که مایکروسافت مدعی است، این دستگاه با دارا بودن پردازنده ۸ هسته‌ای، پردازنده گرافیکی ۶ ترافلاپی، ۳۲۰ گیگابایت پهنای‌باند حافظه و پشتیبانی از رزولوشن ۴K، قدرتمند‌ترین کنسول تاریخ خواهد بود.

اسپنسر در رابطه با اینکه وضعیت ساخت محتویات برای اسکورپیو چطور است، این پاسخ را ارائه کرده:

اکثر سازندگان با بیلد‌های رایانه‌ شخصی خود، مشخصات سیستمی بالاتری را هدف قرار داده‌اند. تیم‌ها از موتور و دارایی‌های هنری در استفاده از قدرت بهره‌مند هستند.

در رابطه با بازی‌هایی که هم اکنون در بازار هستند، اسپنسر می‌گوید که احتمالا سازندگان بهینه‌ساز‌های مخصوص پردازنده ۶ ترافلاپی را برای اسکورپیو عرضه خواهند کرد تا از قدرت کنسول استفاده کنند.

او در آخر گفته است که ارائه چنین بینه‌ساز‌هایی، کاملا بر عهده ناشرین خواهد بود تا تصمیم بگیرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید