Rise of the Tomb Raider – مقایسه تصویری نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو و رایانه‌های شخصی

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰

اسکوئر اینکس روز جاری تصاویر جدیدی را از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Rise of The Tomb Raider منتشر کرد و احتمالا بسیاری از شما می‌خواهید بدانید گرافیک نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو می‌تواند به نسخه رایانه‌های شخصی در رزولوشن ۴k دست یابد یا خیر. یکی از کاربران نئوگف به نام Wishmaster92 به‌تازگی تصاویر مقایسه‌ای آن‌ها را به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، Rise of the Tomb Raider در پلی‌استیشن ۴ پرو کمی تارتر به‌نظر می‌رسد که شاید بسیاری از شما انتظارش را داشتید. ظاهرا بازی با رزولوشن واقعی ۴k برروی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا نمی‌شود که احتمالا دلیل این تاری تصاویر هم همین است.

البته چنین چیزی باعث تعجب ما نمی‌شود. مارک سنری هم ادعا کرده پلی‌استیشن ۴ پرو باید صحنه‌ها را از رزولوشن‌ کمتر بازسازی کند و به upscale کردن آن‌ها در ۴k بپردازد. در حالی که مقداری از عناوین مستقل در رزولوشن واقعی ۴k به اجرا در می‌آیند، بسیاری از بازی‌های AAA یا پر خرج قادر به اجرا در رزولوشن واقعی ۴k در پلی‌استیشن ۴ پرو نیستند.

در نتیجه، تمام جزئیات در نسخه رایانه‌های شخصی نسبت به پلی‌استیشن ۴ پرو واضح‌تر به‌نظر می‌رسد. از طرف دیگر، تراکم روشنایی در پلی‌استیشن ۴ پرو بهبود یافته است گرچه احتمالا برخی از سلایق نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو و برخی دیگر هم نسخه رایانه‌های شخصی را بیشتر می‌پسندند.

پلی‌استیشن ۴ پرو:

رایانه‌های شخصی:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید