گزارش: بزودی شاهد جزئیاتی از نینتندو ان‌ایکس خواهیم بود

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱

شرکت نینتندو تاکنون جزئیات زیادی را در مورد کنسول ان‌ایکس جدید خود اعلام نکرده است اما بنظر می‌رسد بزودی شاهد شکست سکوت این شرکت خواهیم بود. تحلیلگران معتقد هستند که بزودی شرکت نینتندو اطلاعاتی را در مورد کنسول ان‌ایکس منتشر خواهد کرد.

تحلیلگران معتقدند که در اوایل ماه اکتبر شاهد ارائه اطلاعاتی از کنسول ان‌ایکس خواهیم بود.
کنسول ان‌ایکس یا هر چه که نام آن باشد، طبق برنامه ریزی در ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای فروش عرضه خواهد شود. شایعات حاکی از آن هستند که این کنسول قابلیت اتصال به تلویزیون را داشته و یک کنسول پرتابل یا قابل حمل برای اجرای بازی‌ها خواهد بود و همچنین شایعات حاکی از استفاده این دستگاه از کارتریج می‌باشند.
اخیراً رجی فلس-امه به عنوان رئیس شعبه آمریکایی شرکت نینتندو گفته بود که این شرکت نسبت به بهبود عملکرد ان‌ایکس نسبت به کنسول پیشین آنها یعنی Wii U امیدوار هستند. او گفته بود:

یکی از چیزهایی که در زمان عرضه ان‌ایکس باید به آن توجه کنیم این است که باید عملکرد بهتری در زمینه ارتباطات محصول داشته باشیم. ما باید به مردم کمک کنیم که درک کنند با چه چیز منحصر بفردی طرف هستند و معنی آن در تجربه‌ای که در اجرای بازی‌ها بدست خواهد آمد چه خواهد بود.

یکی از نکاتی که رجی به آن اشاره کرد داشتن نظمی در ارائه بازی‌ها است. یکی از مشکلات کنسول Wii U نقصان در ارائه منظم بازی‌ها برای آن بوده است، حتی خود شرکت نینتندو نیز به این موضوع اهمیت کمی داده بود. او گفت:

کاری که باید انجام دهیم این است که در زمینه ارائه نرم افزار در نقطه مناسبی قرار بگیریم و با ارائه پیوسته بازی‌ها، مخصوصاً بازی‌های بزرگ منجر به آن شویم که افراد بیشتری به سخت افزار ما روی آورند و افراد بیشتری از بازی‌های ما استفاده کنند.
اینها درس‌های مهمی بودند که یاد گرفتیم و باید آنها را به مرحله اجرایی برسانیم، درس‌هایی معمول مهمی که باید با صنعت ادغام شوند. شما باید کاری کنید که مردم شرایط را درک کنند، شما باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که مجموع بزرگی از بازی‌ها را در اختیار دارید و زمانیکه این کار را انجام دهید، شما خود به خود بهترین کار را انجام خواهید داد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید