گیفت کارت
گیفت کارت

شخصیت مذکر و مونث موجود در بازی Mass Effect: Andromeda از یک خانواده هستند

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵

در سری بازی Mass Effect بازیکنان همواره قادر بوده‌اند که مذکر یا مونث بودن شخصیت خود را انتخاب کنند اما این موضوع در بازی Mass Effect: Andromeda کمی متفاوت خواهد بود.

در واقع هر دو جنسیت موجود در این بازی با یکدیگر در ارتباط بوده و هر دوی آنها در دنیای این بازی حاضر خواهند بود. مک والترز به عنوان سرپرست نوآوری در بازی Andromeda در این مورد اعلام کرد:

در این بازی سورپرایزی وجود دارد که مردم از آن بی اطلاع هستند و آن سورپرایز این است که دو شخصیت مونث و مذکر موجود در این بازی برادر و خواهد هستند. هر دوی آنها در دنیای بازی در یک زمان حاضر خواهند بود. پس اگر شما به عنوان شخصیت مونث (خواهر) بازی کنید، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که شخصیت مذکر (برادر) خود را در جایی در دنیای بازی ببینید.

فارغ از موضوع نسبت دو شخصیت موجود در بازی، در اولین تریلر این بازی شاهد پوشیده شدن لباس مشهور N7 بودیم که نشان خانواده Ryder می‌باشد. والترز گفت:

موضوع جالب و عالی دیگر این است که شخصیتی که در تریلرهای پیشین این بازی شاهد آن بودیم و لباس N7 را به تن داشت در واقع پدر آنها بوده است. ما خانواده Ryder را بطور کامل معرفی کرده‌ایم اما اسامی و چیزهای دیگر برای آینده بماند.

در مدت رویداد پلی‌استیشن در شب گذشته این موضوع اعلام شد که بازی Andromeda از سخت افزار قدرتمند پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد و شاهد نمایشی از گیم پلی بازی با کیفیت ۴k بودیم. پس از آن استودیوی بایوور تایید کرد که Andromeda برروی هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو با نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد.

آرین فلین از استودیوی بایوور نیز اعلام کرد که تریلر جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda در تاریخ ۷ نوامبر (۱۷ آبان ماه) نشان داده خواهد شد. این روز روزی خواهد بود که درها به روی دوران جدیدی از دنیای Mass Effect باز گشایی خواهد شد. این روز معروف به روز N7 نیز می‌باشد که در آن بایوور برای این فرانچایز علمی تخیلی خود جشنی برگزار خواهد کرد.

بازی Mass Effect: Andromeda در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید