اسکرین‌شات‌ها در پلی‌استیشن ۴ پرو با کیفیت ۴K ثبت می‌شوند – ویدئو ۱۰۸۰p

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳

کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ با دکمه Share در دکمه دوال‌شاک ۴ آشنا هستند. با این دکمه شما می‌توانید کلیپ‌های ویدئویی و تصاویری را از بازی خود تهیه کرده و به اشتراک بگذارید. پلی‌استیشن ۴ پرو که کنسولی قدرتمند‌تر قلمداد می‌شود، برای ثبت تصاویر رزولوشن بهتری را در برابر پلی‌استیشن ۴ معمولی ارائه می‌کند. توضیحات بیشتر در ادامه موجود است.

طبق اعلامیه رسمی شرکت سونی، اسکرین‌شات‌ها در پلی‌استیشن ۴ پرو با کیفیت ۴K ثبت می‌شوند و ویدئوها نیز دارای رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ خواهند بود.

با توجه به توضیحات ارائه شده، هنگام استفاده از قابلیت‌های Share Play ،Remote Play و پخش زنده، شما می‌توانید بسته به محیط شبکه، از نرخ فریم ۶۰ نیز بهره‌مند شوید. نمایش‌های زنده‌ای که صورت می‌گیرند، بسته به ارائه دهنده سرویس دارد که از این میزان فریم پشتیبانی کنند یا خیر.

در این میان YouTube و Dailymotion از رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰، بسته به محیط شبکه شما پشتیبانی می‌کنند اما این میزان فریم برای Twitch صادق نیست زیرا حداکثر از ۳۰ فریم فقط پشتیبانی می‌کند.

پلی‌استیشن ۴ معمولی تصاویر را با رزولوشن ۱۰۸۰p ثبت می‌کند و ویدئوها نیز دارای رزولوشن ۷۲۰p همراه نرخ فریم ۳۰ هستند.

کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو مدل قدرتمند‌تر پلی‌استیشن ۴ معمولی است که در ۱۰ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) به قیمت ۳۹۹ دلار به بازار می‌آید. از بهبودهای ایجاد شده، می‌توان به افزایش فضای هارد از ۵۰۰ گیگابایت به ۱ ترابایت، دو برابر شدن قدرت پردازشگر گرافیکی و یک تکنولوژی برگرفته شده از معماری AMD Polaris اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید