Horizon Zero Dawn در پلی‌استیشن ۴ و پرو تجربه شگفت‌انگیزی خواهد بود

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵

بازی جدید استودیوی گوریلا گیمز یعنی Horizon Zero Dawn در طول رویداد پلی‌استیشن میتینگ نمایش داده شد و در پلی‌استیشن ۴ پرو بسیار خوب به‌نظر می‌رسید. با این حال، هنوز زمان برای پراختن به گرافیک بازی وجود دارد و هرمنس هالست، مدیر عامل گوریلا گیمز، وعده جلوه‌های قدرت‌مندی را در هردو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پرو داد.

هالست این نکته را گفت که از آنجا که با پلی‌استیشن ۴ پرو می‌توان به Draw Distance وسیع‌تر و سطح قوی‌ای از جزئیات در جنبه‌هایی مانند شاخ و برگ‌ها دست یافت، این کنسول برای Horizon Zero Dawn خوب است. او زمانی که تاکید کرد تم بازی “زیبایی باشکوهی” دارد، گفت احساس می‌کند پلی‌استیشن ۴ پرو تجربه بازی را به سطح بعدی و جدیدی می‌برد.

هالست همچنین گفت Horizon Zero Dawn جاه‌طلبانه‌ترین عنوانی است که گوریلا گیمز برروی آن کار کرده و راجع به اینکه Aloy چگونه می‌تواند از مخفی‌کاری برای درگیری مجدد با دشمنان استفاده کند هم توضیحاتی ارائه داد. شما فقط به این راه‌ محدود نخواهید بود و به روش‌های مختلفی می‌توانید به بازی کردن بپردازید.

در نهایت، هالست افزود در حالی که پلی‌استیشن ۴ پرو آن‌ها را قادر می‌‌سازد به رزولوشن بالاتر و نرخ فریم بهتری دست یابند، نسخه پلی‌استیشن ۴ معمولی هم همچنان خوب اجرا می‌شود و حتی در زمان عرضه بهتر هم به‌نظر می‌رسد. با توجه به صحبت‌های هالست، Horizon Zero Dawn به‌طور کلی تجربه شگفت‌انگیزی در هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پرو خواهد بود.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn، سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید