جزئیاتی از بازی Mass Effect Andromeda در تقابل با پلی‌استیشن ۴ پرو اعلام شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲

در ادامه رویداد پلی‌استیشن و معرفی پلی‌استیشن ۴ پرو، ارین فلین از استودیوی باییور در مورد کنسول جدید و بازی Mass Effect Andromeda توضیحاتی را ارائه کرد.

طبق صحبت‌های آقای فلین زمانیکه یک دنیای علمی تخیلی را نظیر Mass Effect خلق می‌کنید، جزئیات به رنگ‌ها و شور و اشتیاق موجود در آن بستگی خواهند داشت. بیگانگان مختلف و محیط گوناگونی که HDR آنها را به بهترین شکل ممکن تبدیل خواهد کرد. او گفت:

بازی مثل Mass Effect به چیزی نظیر HDR نیاز دارد چرا که اجازه خواهد داد تا در آن هر کاری را انجام دهیم.

فلین امیدوار است که بازیکنان فرصت کار با HDR را داشته باشند و آن را در فروشگاه‌های الکترونیکی یا در خانه دوستانشان تجربه کنند، چراکه آن واقعاً هیجان انگیز است.

ما همچنین جزئیات بیشتری در مورد داستان بازی Mass Effect Andromeda بدست آوردیم. شخصیت بازی و بسیاری از انسان‌ها از کهکشان راه شیری به کهکشان Andromeda سفر کرده‌اند و در آن خانه‌هایی برای نسل بشر ساخته‌اند. سایر نژادها نظیر Krogansها و Asari هم به همین کار اقدام کرده‌اند. داستان بازی با رسیدن بازیکنان شروع خواهد شد و کار آنها ایجاد موقعیت و راهی برای ساخت خانه‌ای جدید برای نژاد انسان‌ها است.

داستان بازی شامل کاوش، ماموریت‌ها و سر در آوردن از اسرار کهکشان خواهد بود و داستان بازی را شکل می‌دهند.

بازی شامل المان‌های آشنایی چون N7، گونه‌های بیگانه مشابهی که در بازی‌های پیشین دیده شدند میشود اما داستان جدید به سازندگان این قابلیت را داده است که عوامل جدیدی را نیز اضافه کنند. آنها قصد دارند تا مردم حس حضور در کهکشان جدید را داشته باشند و تنها چیز آشنایی که در کنار خود دارند کشتی فضایی Arks باشد.

فلین همچنین شرکت سونی را جهت آوردن کنسول جدید با چنین قدرتی تحسین کرد و آن را کمی سریعتر از حد انتظار نامید. این استودیو قصد دارد تا از قدرت اضافه‌ای که از طریق این کنسول ایجاد شده است برای افزایش رزولوشن استفاده کنند و اجازه دهند که بازی واضح تر و تمیز داده شده بنظر برسد و جزئیات بیشتری را در خود جای دهد، همچنین HDR قدرت بصری بیشتری را برای آنها فراهم خواهد کرد و امکان نشان دادن همه چیز به شکل واقعی تر وجود خواهد داشت.

این بازی همچنان برروی کنسول فعلی یعنی پلی‌استیشن ۴ خوب بنظر می‌رسد. این بازی در ابتدا برای کنسول‌های قدیمی طراحی شده است و تیم سازنده ایده‌ای در مورد پرو در زمان آغاز به کار خود برای توسعه این بازی نداشتند. براساس صحبت‌های آقای فلین این بازی همچنان تجربه منحصر بفردی را برروی پلی‌استیشن ۴ خلق خواهد کرد اما تجربه آن برروی پلی‌استیشن ۴ پرو بهتر خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که اطلاعات بیشتری در مورد بازی Mass Effect: Andromeda در روز N7 یعنی هفتم نوامبر (۱۷ آبان ماه) اعلام خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید