تماشا کنید: جزئیاتی از بهبودهای Rise of The Tomb Raider در پلی‌استیشن ۴ پرو

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱

پس از معرفی پلی‌استیشن ۴ پرو، کریستال داینامیکس و اسکوئر اینکس تصاویر و تریلر جدیدی از Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration منتشر کردند که ۳ حالت جدید هم برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ پرو برای افزایش کیفیت تصاویر در کنسول‌شان اعلام شد.

این سه حالت ۴K Resolution ،High Frame Rate و Enriched Visuals نام دارند. ۴K Resolution بازی را با کیفیت ۴k و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌کند. High Frame Rate بازی را با رزولوشن ۱۰۸۰ و نرخ فریم ۶۰ به اجرا در می‌آورد. در حالی که Enriched Visuals شامل بهبودهای گرافیکی در همان نسخه ۱۰۸۰ و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه می‌شود.

سونی به‌طور رسمی از کنسول بازی جدید خود یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو رونمایی کرد که در ۱۰ نوامبر (پنج‌شنبه ۲۰ آبان) منتشر می‌شود. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration در رویدادی که در شهر نیویورک جریان داشت حضور یافت که به عنوان یکی از بازی‌های ۴k برای این کنسول نمایش داده شد. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) عرضه می‌شود و با پلی‌استیشن ۴ پرو سازگاری خواهد داشت.

با قدرت بیشتر پلی‌استیشن ۴ پرو، ما قادر به اضافه کردن قابلیت‌های گرافیکی پیشرفته مانند بازتاب‌های بهبود یافته، شاخ و برگ‌‌های پویا و tessellation دقیق بودیم. این ویژگی‌ها تجربه بازی را بهتر خواهند کرد و بازی‌باز را در سفر لارا غرق می‌کند.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration در پلی‌استیشن ۴ پرو شامل سه حالت می‌شود: ۴K Resolution ،High Frame Rate و Enriched Visuals که به شما اجازه می‌دهند تا تجربه خودتان را بسازید. ۴K Resolution بازی را با رزولوشن ۴k اجرا می‌کند که حتما باید تلوزیون ۴k داشته باشید و نرخ فریم هم برروی ۳۰ قرار می‌گیرد. High Framerate نرخ فریم را به بالاتر از ۳۰ در رزولوشن ۱۰۸۰p با هدف نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه برای تجربه گیم‌پلی روان‌تر افزایش خواهد داد. Enriched Visuals هم ویژگی‌های گرافیکی بازی را برای به‌دست آوردن تجربه با شکوه‌ و واقعی‌تر در همان رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه بهبود می‌دهد.

در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر انتشار یافته را مشاهده کنید:

 

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید