همه مردم ایران به دیدن یک فینال جذاب دعوت شده اند.

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
 لیگ بازی های رایانه‌ای طی رقابتی نفس گیر بین ۲۰۰۰ نفر از بهترین گیمرهای ایران برگزار می‌شود و نهایتا فینالیست‌ها برای انجام اخرین بازی‌های خود بر روی صحنه اختتامیه مسابقات حاضر می‌شوند.
بازیکنان تمرکز می‌کنند و به صفحه بازی چشم می‌دوزند. سرعت زیاد دست‌ها و صدای دگمه‌ها  صحنه‌هایی را بر پرده بزرگ پیش روی تماشاگران خلق می‌کند که هیجانش کمتر از دیدار بازی‌های واقعی در استادیوم‌های ورزشی نیست.

فشردگی زمان و هیجان بالا و سطح بازی بسیار حرفه‌ای، لحظات فراموش نشدنی را فراهم می‌کند.

 

این بار خانوادگی به استادیوم ما بیایید.
 تجربه تماشای زنده مسابقات بهترین‌های بازی‌های رایانه‌ای ایران در کنارخانواده تنها یک شب در سال امکانپذیر است و قطعا خاطرات این شب جذاب تا مدت‌ها در ذهن شما خواهد ماند.

یک هفته با هیجان و شور تمام مسابقات لیگ بازی‌های رایانه‌ای را برگزار می‌کنیم و بزرگترین و مهم ترین مسابقات  را در برج میلاد تهران، با حضور گرم شما به تماشا می‌نشینیم. حضوری که دلگرمی اصلی قهرمانان برای حضور و کسب عنوان در مسابقات جهانی است.

 

 مجری و خواننده جشن از محبوب ترین های نسل جوان اند.
 محمد رضای احمدی مجری توانمند برنامه اختتامیه است و با صدای گرم و تخصص ورزشی رونق خاصی به اختتامیه خواهد داد.
و سیم اخر جشن توسط رضا یزدانی نواخته می‌شود تا با ترکیب ورزش و رایانه و موسیقی بهترین خاطره‌ها ساخته شود.
 
 اگرچه تماشای فینال مسابقات مشابه در سراسر جهان برای علاقه مندان هزینه دارد اما در ایران با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ورود برای همه در این جشن رایگان  است  پس از همه علاقه مندان به بازی‌های رایانه‌ای دعوت می‌کنیم به همراه خانواده در این جشن شرکت کنند.
 
فینال مسابقات و جشن اختتامیه در تاریخ ۲۱ شهریور سال ۹۵ در سایت ورزشی برج میلاد ساعت ۲۰ الی ۲۲ برگزار می‌شود.
منتظر دیدار شما هستیم
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید