پلی‌استیشن۴ پرو اجازه‌ی تماشای ویدئوهای نت‌فلیکس و یوتوب را با کیفیت ۴K خواهد داد

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵

پلی‌استیشن۴ پرو که در پلی‌استیشن میتینگ معرفی شد، از کیفیت ۴K و اچ‌دی‌آر پشتیبانی می‌کند و درحالی که این کیفیت برای اجرای بازی‌های ویدئویی مهم است، می‌تواند تجربه‌ی خوبی از تماشای ویدئوها را به‌ارمغان آورد. حال همین تازگی‌ها اعلام شده که نت‌فلیکس و یوتوب برنامه‌هایی برای پلی‌استیشن۴ پرو دریافت خواهند کرد که برای پشتیبانی از ۴K طراحی شده‌اند و با این حال، می‌توانید ویدئوهای موجود در این دو شبکه را با بالاترین کیفیت دردسترس تماشا کنید. در ادامه همراه گیمفا باشید.

گفته شده که برنامه‌ی مخصوص نت‌فلیکس برای پلی‌استیشن۴ پرو برای انتشار در زمان عرضه‌ی کنسول برنامه‌ریزی شده، درحالی که ظاهرا یوتوب کمی بعدتر از این کنسول پشتیبانی خواهد کرد. نکته‌ی مهم این است که نت‌فلیکس هم‌اکنون برای پشتیبانی از ۴K آماده است، پس هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن۴ پرو شاهد محتوای بسیار زیادی از سوی آن خواهیم بود. این محتویات شامل Narcos که موردستایش مخاطبان و منتقدین قرار گرفته می‌شوند و به Luke Cage هم اشاره شده است.

درحال حاضر، گزینه‌های مختلفی برای لذت‌بردن از کیفیت ۴K وجود دارد، پس علاقه‌مندان به تجربه‌ی بازی‌های‌شان با چنین کیفیتی، حتما این کنسول را در لیست خریدشان جای داده‌اند. لازم به‌ذکر است که پلی‌استیشن۴ پرو در ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید