تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی از بازی Mass Effect Andromeda

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۹

بایوور طی برگزاری پلی‌استیشن میتینگ ویدئویی جدید را ارائه کرد که در آن گیم‌پلی بازی Mass Effect: Andromeda به نمایش در می‌آید. برای تماشای آن با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

در این ویدئو ما شاهد حضور بازیکن در نقش Ryder به عنوان قهرمان بازی هستیم که همراه با یاران خود، در محیطی غار مانند مشغول کاوش هستند و پیرامون مواردی که با آنها برخورد می‌کنند صحبت می‌شود. در این نمایش ما شاهد استفاده از جت پک برای جابجایی در محیط هستیم و قبل از اینکه دمو به پایان برسد، شخصیت‌های بازی توسط دشمن تعقیب می‌شوند.

وقایع بازی Mass Effect: Andromeda کاملا از سه گانه اصلی Mass Effect جدا است. نژاد بشریت در کهکشانی با نام Andromeda که بسیار دورتر از راه شیری است در حال جنگ می باشد تا سکنه ای برای خود برگزیدند. در این کهشان اینبار انسان ها هستند که موجود بیگانه قلمداد می شوند و حال ساکنین سرزمین های مورد نظر انسان ها به مبارزه علیه آنان خواهند پرداخت. دنیای این بازی با سیاراتی متراکم توصیف شده که به صورت یکپارچه در جریان است و در آن شخصیت شما مسئولیت هدایت یک گروه کاوشگر که آموزش های نظامی دیده اند را دارد و می توانید از سیستمی عمیق در بحث پیشروی و شخصی سازی بهره مند شوید.

Mass Effect: Andromeda در اوایل سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید