نهمین تجربه بازی ساز فردا برگزار خواهد شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴

بنا به اعلام روابط عمومی انستیتو ملّی بازی سازی نهمین تجربه بازی ساز در پنجشنبه ۱۸ شهریور از ساعت ۱۵ تا ۱۹ برگزار خواهد شد. تجربه بازی ساز که به صورت ماهانه و با شعار همبستگی برای بازی های بهتر برگزار می شود رویدادی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر میان بازی سازان است.

 

 

 

 

طبق اعلام برنامه نهمین رویداد تجربه بازی ساز به شرح زیر خواهد بود:

۱ – پخش گفتگو با مهدی بهرامی: بازی ساز معروف و مستقل ایرانی در این گفتگو از تجربیات خود و مسیری که طی نموده صحبت خواهد کرد و نقطه نظرات خود پیرامون بازی سازی به خصوص بازی سازی مستقل را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهد گذاشت.

۲ – تجربه ناموفق کایدان در کیک استارتر: در این ارائه حسین عزیزی از تجربه ساخت پروتوتایپ بازی کایدان و حضور این بازی در کیک استارتر سخن خواهد گفت. اینکه علی رغم تمام زحمات و بلندپروازی هایی که در پروژه کایدان وجود داشت چرا این پروژه در کیک استارتر شکست خورد و از این شکست چه درس های می توان آموخت.

۳ – دورهمی و پذیرایی و گپ و گفت بازی سازان

۴ – استارت آپ باران رویا: این استارت آپ خالق دو بازی ماشین جنگی و سلحشوران است. اعضا این تیم بازی ساز از تجربیات خود و روندی که منجر به ساخت بازی سلحشوران به عنوان موفق ترین بازی این تیم شد صحبت خواهند کرد.

 

زمان: پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۹

مکان: خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا، نیش کوچه کاج، پلاک ۱۱، مجتمع باغ زیبا

 

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضا و امکانات و شرایط خاص این رویداد، ثبت نام برای حضور الزامی است و از ورود افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند جلوگیری خواهد شد. علاقمندان برای ثبت نام می توانند از طریق نشانی اینترنتیhttps://evand.ir/events/gdx9  اقدام نمایند.

 

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید