بازی جدیدی از استودیوی خالق بازی‌های Fable و Godus منتشر شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹

۲۲کنز استودیویی است که توسط پیتر مولینیو به عنوان خالق بازی‌های Fable ،Black & White و Godus تاسیس شده است و اکنون بازی جدیدی را برای سیستم عامل iOS به نام The Trail منتشر کرده است.

در توضیحات اپ استور این بازی آمده است که:

The Trail شما را به سمت یک ماجراجویی و سرگرمی هدایت خواهد کرد. در این بازی شاهد مناظر مختلف و فوق العاده بی نظیری خواهید بود. تنها از انگشت شست خود استفاده و با کشیدن و حرکت دادن آن در این بازی کار کنید. این بازی برای همه افراد طراحی شده تا آن را دریافت و از آن لذت ببرند.

طبق اطلاعات و توضیحات این بازی، بازیکنان قادر خواهند بود تا در این بازی مهارت‌هایی را یاد گرفته و سپس به تجارت آیتم‌ها بپردازند، بنابراین آنها قادر خواهند بود تا به سرزمین‌های جدیدی سفر کرده و با سرنوشت خود روبرو شوند. در این بازی همچنین بنظر می‌رسد که المان چند نفره وجود دارد و این امکان موجود است که به یک شهر پیوسته و قابلیت‌های بیشتری را باز کنید و با فعالیت در کنار یکدیگر، شهر خود را به بهترین در جهان تبدیل کنید.

آخرین بازی که توسط استودیوی ۲۲کنز ساخته و عرضه شده بود بازی Godus Wars می‌باشد که ترکیبی از سبک استراتژی زمان وقعی با مکانیزم گاد گیم بوده است. این عنوان هم اکنون به عنوان یک بروز رسان برای کسانیکه Godus را خریداری کرده‌اند به رایگان در دسترس است و برای سایر افراد ۱۵ دلار قیمت خواهد داشت.

بازی Godus دارای بودجه مناسبی از طریق کیک‌استارتر موفق خود در سال ۲۰۱۲ بود.

عنوان پیشین این استودیو Curiosity – What’s Inside the Cube? نام داشت. کسانیکه به مرکز مکعب موجود در این بازی می‌رسیدند یک جایزه تحت عنوان تغییر دهنده زندگی دریافت می‌کردند. گرچه این بازی دارای مشکلاتی بوده است و به عنوان یکی از آنها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که مردی که برنده این بازی شده بود اعلام کرد هیچگونه پاداشی را دریافت نکرده است.

پس از گذشت مدت زمانی شاهد ترک جک آتریج از استودیوی ۲۲کنز و ایجاد استودیوی مستقل خود بودیم. او در آن زمان گفته بود:

خدانگهدار ۲۲کنز. زمانیکه در کنار شما بودم زمان دوست داشتنی بود. زمان آن رسیده تا چیزی را براساس آنچه که خود می‌خواهم خلق کنم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید