تماشا کنید: مقایسه‌ی گرافیکی COD: MWR با نسخه‌ی اصلی + نرخ فریم تاییدشده

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱

به‌تازگی ویدئوی جدیدی از Call of Duty: Modern Warfare Remastered منتشر شده که در آن به مقایسه‌ی این نسخه‌ی بازسازی‌شده با نسخه‌ی اصلی‌اش پرداخته شده است. علاوه بر این، نریخ فریم این عنوان هم مشخص شده که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مرور کنید.

طی مصاحبه‌‌ی باوب‌سایت اکسپرس انگلستان با مدیر استودیوی سازنده‌ی بازی، دیوید پلاز، وی از نرخ فریم بازی برروی تمامی پلتفرم‌ها یعنی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی گفته است.

پلاز تایید کرده که این نسخه‌ی بازسازی‌شده، از نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه در تمامی پلتفرم‌ها بهره می‌برد، البته طبق گفته‌ی وی ممکن است تا شاهد نرخ فریم بیشتری در رایانه‌های شخصی باشیم، گرچه دقیق نگفته که تا چه حد این نرخ فریم بالا خواهد رفت.

او همچنین گفته که کلیت و هسته‌ی اصلی گیم‌پلی به هیچ‌وچه تغییر نیافته، بلکه بزرگ‌ترین چالش در توسعه‌ی این نسخه‌ی بازسازی‌شده، ارائه‌ی جلوه‌های بصری بهتر و طبق استاندارد حال حاضر است.

در اخبار مربوط به گرافیک بازی، شاهد انتشار ویدئویی مقایسه‌ای از این عنوان توسط وب‌سایت چارلی‌اینتل هستیم که در آن به مقایسه‌ی نسخه‌های بازسازی‌شده و اصلی بین پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس۳۶۰ پرداخته شده است. دلیل اینکه ایکس‌باکس۳۶۰ برای مقایسه با نسخه‌ی بازسازی‌شده انتخاب شده، این است که در زمان انتشار بازی افراد بسیار زیادی دارای این کنسول بودند و به‌عنوان پلتفرم اصلی هم محسوب می‌شد.

از لحاظ گرافیک، ریون سافت‌ور کار خود را عالی انجام داده و شاهد بهبود خوبی نسبت به نسخه‌ی اصلی هستیم و همچنین می‌توان افکت‌های صدای جدید و به‌روزرسانی‌شده را به‌خوبی احساس کرد. اکنون می‌توانید ویدئوی مقایسه‌ای منتشرشده را تماشا کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید