Virtua Fighter 5 در Yakuza 6 قابل بازی خواهد بود

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵

با این که سری Yakuza همیشه به این معروف بود‌‌ه‌­اند که ماموریت‌­های فرعی زیادی در کنار پیشروی در داستان اصلی را ارائه می‌­کنند، به نظر می‌­رسد که این جاذبه‌های فرعی قرار است در Yakuza 6 بیشتر هم شوند. در این بازی بازی­‌های آرکید کلاسیک متعددی از سگا برای بازی کردن وجود خواهند داشت، البته حداقل یکی از آن­‌ها بسیار جدیدتر است.

در آخرین شماره مجله بازی ژاپنی، Famitsu گفته شد که Fighter 5: Final Showdown در Yakuza 6 قابل بازی خواهد بود. همراه با این بازی، بازی های دیگری همچون Space Harrier، Puyo Puyo، OutRun، Fantasy Zone و Super Hang-On نیز خواهند بود.

صد البته، تعداد زیادی بازی­‌های فرعی معمول دیگر نیز مثل دارت و استخر و … وجود دارند که هروقت بخواهید می­‌توانید در آن­‌ها شرکت کنید.

تنها سوالی که در رابطه با Virtua Fighter 5: Final Showdown باقی می­‌ماند این است که آیا نسخه کامل بازی است یا تنها بخشی از آن، چرا که این اطلاعات توسط مجله Famitsu گفته نشد.

Yakuza 6، به صورت انحصاری برای پلی­‌استیشن ۴ در تاریخ ۴ دسامبر (۱۴ آذر) تنها برای ژاپن عرضه می­‌شود. تاریخ عرضه برای دیگر کشورها هنوز اعلام نشده­‌است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید