اولین بازی Gears of War می‌توانست قابلیت همکار co-op زن را داشته باشد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹

براساس گفته‌های راد فرگوسن یکی از ایده‌ها در مورد اولین نسخه بازی Gears of War این بود که به بازیکنان اجازه انتخاب جنسیت همکارشان در co-op داده شود اما این موضوع هرگز روی نداد.

در صحبت با آی‌جی‌ان فرگوسن اعلام کرد:

زمانیکه به اپیک ملحق شدم، یکی از ایده‌های اولیه من برای کلیف بلزینسکی این بود که چطور است در co-op امکان انتخاب جنسیت از سوی بازیکنان وجود داشته باشد. بنابراین در آنجا این امکان وجود داشت که شما شخصیت مورد نظر خود را براساس جنسیت تعیین کنید. در آن زمان کلیف به من خندید و ما آن را هرگز انجام ندادیم.

شاید وتوی آقای بلیزنسکی به نفع این بازی بوده باشد. فرگوسن ادامه داد:

ما در آن زمان بایستی دیالوگ‌های بسیاری را می‌نوشتیم و اساساً بایستی دو داستان را آماده می‌کردیم. Gears 1 کار با آتش بود و اضافه کردن یک موضوع دیگر می‌توانست منجر به گفتن این حرف شود که بایستی مقدار دیالوگ‌ها دو برابر شود. این تصمیمی نیست که به سادگی گرفته شود.

آقای فرگوسن پس از مدتی از استودیو اپیک گیمز جدا شد اما حالا برروی فرانچایز Gears of War کار می‌کند که حقوق آن در اختیار مایکروسافت قرار دارد و در استودیویی که او موسس آن بوده است، یعنی کوالیشن، جدیدترین عنوان از این سری در دست ساخت قرار دارد که Gears of War 4 نامیده می‌شود. این بازی در ماه اکتبر عرضه خواهد شد و این امکان را برای افراد محیا خواهد کرد که شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنند و این امکان را خواهند داشت که شخصیت مونث Kait Diaz را برای اجرای بازی انتخاب کنند که صدا پیشه او لورا بیلی می‌باشد.

فرگوسن اعلام کرد:

چیزی که اکنون قصد انجام آن را داریم این است، حالا که کلیف حضور ندارد و نمی‌تواند نظر من را وتو کند، پس اجازه دهید تا به اعمال این توانایی در بخش co-op نگاهی بیندازیم و این انتخاب را به بازیکنان بدهیم که آنها دوست دارند با یک شخصیت مونث کار کنند یا مذکر. اما بجای وجود جنسیت‌های مختلف، بایستی که شخصیت‌ها ظاهر متفاوتی داشته باشند. بنابراین Dell یا Kate. من از این ایده خوشم می‌آید که شما انتخاب کنید چه شخصیتی را در این بازی در اختیار داشته باشید و JD را در طول سفر همراهی کنید.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو بازی‌های برنامه Xbox Play Anywhere می‌باشد، بنابراین با دریافت یک نسخه دیجیتالی برروی یکی از دو پلتفرم گفته شده، یک کپی رایگان از بازی را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید