گیفت کارت
گیفت کارت

بتسدا خواستار انتشار هرچه سریعتر مادهای Fallout 4 برای پلی‌استیشن ۴ می‌باشد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱

قرار بود که در ماه ژوئن شاهد انتشار مادهای بازی Fallout 4 برای پلی‌استیشن ۴ باشیم اما این اتفاق هرگز روی نداد و سازنده آن نیز هیچوقت توضیح کاملی مبنی بر علت این موضوع ارائه نکرد.

در مصاحبه جدیدی با Metro، پیت هاینز به عنوان معاون بازاریابی شرکت بتسدا اعلام کرد:

تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که برنامه مادهای پلی‌استیشن ۴ بازی Fallout 4 در پروسه ارزیابی قرار دارد و بزودی کار آن پایان خواهد یافت. در صورت کسب اطلاعات بیشتر، کلیه طرفداران را مطلع خواهیم کرد.

مصاحبه‌گر به سراغ این پرسش از آقای هاینز رفت که استدلالی که می‌توان از حرف‌های او داشت این است که شاید سونی مانع انجام کاری شده است. هاینز در این مورد چیزی اعلام نکرد اما تاکید کرد که شرکت بتسدا همچنان متعهد به تحویل مادهای این بازی برای پلی‌استیشن ۴ می‌باشد، حتی اگر این موضوع مقداری زمان‌بر باشد. او گفت:

مطمئناً این چیزی نیست که ما تصمیم به عدم انجام آن را داشته باشیم. ما کاملاً با دید مثبتی خواستار در اختیار قرار دادن مادهای پلی‌استیشن ۴ با سریعترین سرعت ممکن هستیم.

مادهای بازی Fallout 4 در ماه می برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. مادها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی ساخته و سپس برروی Bethesda.net منتشر شدند، جاییکه دارندگان ایکس‌باکس وان قابلیت دریافت آنها را داشتند. عملکرد مشابهی در مورد پلی‌استیشن ۴ ممکن است روی دهد.

در پایان ماه ژوئن بتسدا اعلام کرد که برنامه پشتیبانی از مادها برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ با تاخیر همراه خواهد بود که از علت‌های آن مشکلات جدی آنها برروی پلی‌استیشن ۴ اعلام شد.

همچنین در مصاحبه اخیر از آقای هاینز سوال پرسیده شد که آیا بتسدا در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ دارای همایشی خواهد بود یا خیر و آقای هاینز اعلام کرد که این شرکت احتمالاً بواسطه پروژه‌هایی که در دست ساخت دارد، قادر به پر کردن زمان را خواهد داشت. او گفت:

براساس چیزهایی که من میدانم این احتمال وجود دارد که در سال آینده ما همایش دیگری داشته باشیم.

هنوز زود است که براساس پروژه‌های فعلی بتسدا، آن هم در این مقطع زمانی در مورد احتمال ارائه همایشی در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ صحبت کنیم اما این شرکت اخیراً گفته بود که بازی The Elder Scrolls 6 در نهایت ساخته خواهد شد اما زمان آن به این زود‌ی‌ها نخواهد بود. همچنین تاد هاوارد به عنوان کارگردان این شرکت اعلام کرده بود که پروژه‌های بزرگ و دیوانه کننده‌ای توسط این شرکت در دست کار قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،