احتمال حضور آثاری از بایوور در رویداد پلی‌استیشن وجود دارد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸

براساس مجموعه‌ای از توییت‌های اخیر دست اندرکاران استودیوی بایوور این احتمال داده می‌شود که این استودیو در رویداد پلی‌استیشن آثاری از خود را به نمایش بگذارد.

اولین سری از توییت‌های گفته شده از سوی آلیستر مک نالی به عنوان سرپرست طراحان بایوور ادمونتون، مونترال و آستین بوده است. او اعلام کرد:

به معنی واقعی برای کنفرانس مطبوعاتی پلی‌استیشن شرکت سونی هیجان زده‌ام. سورپرایزهایی در این کنفرانس وجود دارند که من در انتظار آنها هستم. همچنین با گذشت زمان من آواتار توییتر و تصویر پس زمینه را تغییر خواهم داد.

سپس شاهد تغییر موارد گفته شده از سوی مک نالی، به مواردیکه در ارتباط با عنوان Dragon Age بوده‌اند، بوده‌ایم.

در پاسخ به یکی از یوزرهای هیجان زده توییتر به نام BioFan، مک والترز به عنوان کارگردان نوآور بایوور اعلام کرد:

حس تعهد و ابهامات شما را دوست دارم اما گوش به زنگ باشید.

مایکل گمبل به عنوان تهیه کننده بازی Mass Effect: Andromeda در نهایت عبارت مبهمی را توییت کرد که بنظر می‌رسد امروز شاهد اتفاقی در این رویداد خواهیم بود. او اعلام کرد:

فردا هفت سپتامبر است، نیست؟

مطمئناً این امکان وجود دارد که موارد اعلام شده بی معنی بوده باشند و این افراد تنها نسبت به حوادثی که انتظار می‌رود در رویداد پلی‌استیشن روی دهد کنجکاو و هیجان زده باشند که از آن دست انتظارات می‌توان به احتمال معرفی پلی‌استیشن نئو اشاره کرد. اما اگر خاطرتان باشد در تاریخ ۳۱ اوت (۱۰ شهریور ماه)، پاتریک سودرلوند به عنوان رئیس استودیوهای شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که بزودی اطلاعات جدیدی در مورد آی‌پی جدید استودیوی بایوور منتشر خواهد شد. او گفته بود:

ما در مورد آی‌پی‌های جدید بایوور بسیار آزادانه عمل کرده‌ایم و همواره از اینکه آنها برروی چه چیزی در حال کار هستند اطلاع رسانی کرده‌ایم و اکنون نیز می‌گوییم که بزودی شاهد چیز جدیدی خواهید بود که با آن فاصله زیادی نداریم. ما همچنین تیم‌های دیگری داریم که برروی آی‌پی‌های جدیدی کار می‌کنند. فکر می‌کنم نوعی تعادل نیاز باشد درست است؟ باید اطمینان حاصل کرد که فشار لازم برروی عناوین بزرگی چون Battlefield یا FIFA یا Madden یا Star Wars وجود دارد. این در حالی است که برروی چیزهای جدید نیز بایستی سرمایه گذاری کرد.

آی‌پی جدید شرکت بایوور که در استودیوی ساخت بازی Mass Effect: Andromeda در ادمونتون توسعه خواهد یافت بطور رسمی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲ معرفی شد، در آن زمان بایوور اعلام نموده بود که از اساس برروی بازی جدید خود کار خواهند کرد و آن را با تکنولوژی ساخت جدید بازی توسعه خواهند داد، این در حالی بود که هیچ یک از کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در آن زمان عرضه نشده بودند.

در اوایل ماه اوت آقای سودرلوند اعلام کرد که نگاهی به گیم پلی ساخته شده بازی Mass Effect: Andromeda کرده است و اعلام نمود که مراحل ساخت آن طبق برنامه ریزی بوده و عدم نمایش جزئیات زیادی از  آن در نمایشگاه‌های E3 و گیمزکام بدلیل عقب بودن مراحل ساخت آن نیست. بنابراین این احتمال نیز وجود دارد که با توجه به عبارت اخیر آقای گمبل به عنوان تهیه کننده این بازی، شاهد جزئیاتی از آن در رویداد پلی‌استیشن نیز باشیم.

اگر تصویر جدید قرار داده شده مک نالی در توییتر خود نیز ارتباطی با رویداد پلی‌استیشن و معرفی عنوان جدیدی داشته باشد، می‌تواند ارتباطی با بازی Dragon Age داشته باشد. آخرین بازی از این سری Dragon Age: Inquisition بود که برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. نسخه سال آن نیز شامل کلیه بسته‌های دانلودی این بازی بوده است.

پیرامون سری بازی Mass Effect، پس از صحبت‌های آقای سودرلوند، امیدها برای ساخت نسخه بازسازی شده آن بوجود آمد اما طبق اخبار بعدی، بنظر می‌رسد که طرفداران این سری بازی باید مدت بیشتری در انتظار این نسخه‌ها باشند چراکه الکترونیک آرتز اعتقاد دارد کار برروی آنها امکان گیج کردن طرفداران را محیا خواهد ساخت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید