احتمال عرضه نقشه جدید برای نسخه آزمایشی Battlefield 1

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
احتمال عرضه نقشه جدید برای نسخه آزمایشی Battlefield 1

به‌تازگی شایعاتی مبنی بر عرضه یک نقشه جدید برای نسخه آزمایشی بازی Battlefield 1 به گوش می‌رسد که واکنش استودیوی دایس نسبت به این موضوع را در پی داشته‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید نسخه آزمایشی Battlefield 1 در حال حاظر فقط دارای یک نقشه برای بازی می‌باشد که با نام Sinai Desert (صحرای سینای) شناخته می‌شود. سازندگان بازی در این مدت حرفی از عرضه یک نقشه جدید برای نسخه آزمایشی Battlefield 1 نزده‌اند اما به‌تازگی استودیوی بازیسازی دایس اعلام کرده‌است که ما به نظرات و خواسته‌های طرفداران خود احترام می‌گذاریم و در ادامه این استودیو از طرفداران بازی Battlefield 1 درخواست کرد که نقشه‌ها و طرح‌های مورد نظر خود را در صفحه اصلی انجمن بازی ارسال کنند. یکی از کاربران در حساب توییتر بازی عنوان کرده بود که انجام بازی فقط در یک نقشه برای ما کسل کننده به‌نظر می‌رسد که در جواب این کاربر استودیو دایس اعلام کرد که ما شما را درک می‌کنیم و برای همین از شما می‌خواهیم طرح‌های مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

نقشه Sinai Desert تنها نقشه بازی در حال حاظر می‌باشد که کاربران می‌توانند در دو حالت Conquest و Rush در تعداد تیم ۶۴ نفره و ۳۲ نفره به تجربه بازی در این نقشه بپردازند. این نقشه از وسعت بالا، محیط‌های متنوع، آب و هوای متغیر و نکات مثبت دیگری برخوردار است.

در خبری دیگر استودیوی دایس اعلام کرده‌است بازیکنانی که بتوانند به سطح ۱۵ در بازی برسند و برای ۴ روز نسخه آزمایشی Battlefield 1 را بازی کرده‌باشند، نشان مخصوصی به آنها تعلق می‌گیرد.

در قسمت زیر این نشان مخصوص را می‌توانید مشاهده کنید:

بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ ماه اکتبر (۳۰ مهر) برای رایانه‌های شخصی و کنسولهای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید