شبکه پلی‌استیشن دچار مشکلاتی شده‌است

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
شبکه پلی‌استیشن دچار مشکلاتی شده‌است

با توجه به اخبار منتشر شده از سوی شرکت سونی بنظر می‌رسد که مشکلاتی برای کاربران پلی‌استیشن نتوورک در اتصال به سرورهای این شبکه به‌وجود آمده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این مشکلات از ساعت ۵:۳۹ دقیقه امروز به وقت آمریکا برای سرورهای شرکت سونی به‌وجود آمده‌است، کاربران در اتصال به سرورها و یا ساخت حساب کاربری با مشکل مواجه شده‌بودند که البته این مشکلات در ابتدا فقط برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ رخ داده‌بود. در واکنش به این موضوع سایت پلی‌استیشن در اطلاعیه‌ای عنوان کرد:

مهندسین ما در حال برطرف سازی این مشکلات بر روی شبکه‌های پلی‌استیشن هستند و ما از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

کاربرانی که پیش از این به حساب‌های خود متصل شده‌اند دچار این مشکلات نخواهندشد اما کاربرانی که به‌تازگی می‌خواهند وارد حساب خود شوند احتمالا دچار نارسایی‌هایی از سوی شبکه می‌شوند. مشکلات سونی وقتی بیشتر شد که با گذشت مدت زمانی کوتاه علاوه بر کاربران شبکه پلی‌استیشن ۴ کاربران شبکه پلی‌استیشن ۳ نیز با مشکلاتی در اتصال به سرورها و حساب‌های خود مواجه شده‌بودند.

کاربران در استفاده از سرویس پلی‌استیشن وو نیز دچار مشکلاتی شده‌بودند که البته این مشکلات تا حد زیادی برای این کاربران برطرف شده‌است اما کماکان نارسایی‌هایی برای شبکه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ وجود دارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید