سازنده بازی Pokemon Go در حال کار برروی پروژه‌های جدیدی می‌باشد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۶

پس از موفقیت بازی Pokemon Go شنیدن این خبر ما را شگفت‌زده نمی‌کند که سازنده آن بدنبال کار برروی پروژه‌های دیگری برای تلفن‌های هوشمند باشد.

جان هنک به عنوان مدیر عامل نیانتیک در صحبت با نسخه ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ مجله گیم اینفورمر اعلام کرد که او از همکاری با سازندگانی جهت کار برروی پروژه‌های نانتیک استقبال می‌کند.

اولین کار نیانتیک برروی این سبک از بازی‌ها با بازی Ingress شروع شد، بازی که در آن شما باید landmarkها را تصاحب می‌کردید. در بازی Pokemon Go از اطلاعات جمع شده در بازی Ingress استفاده‌های بسیاری شد و هنک اعلام کرد که این موضوع در مورد بازی‌های دیگر هم صادق خواهد بود. او گفت:

این همیشه استراتژی ما بوده است که یک پلتفرم تحت یک بازی ایجاد کنیم که امکان استفاده از اطلاعات آن برای سایر بازی‌ها نیز فراهم باشد. گرچه برخی از تجارب امکان اعمال دقیق در بازی‌ها را ندارند اما به عنوان موقعیت‌های تمرینی، کشف و تعمالات اجتماعی قابلیت کار را خواهند داشت.

پلتفرم نیانتیک قسمت اعظمی از دید بلند مدت ما است و ما پروژه‌هایی را در مورد آن در دست کار داریم که در آینده می‌توانید انتظار ارائه آنها را از ما داشته باشید.

زمانیکه پای رقابت به میان آید، هنک کاملاً انتظار دارد که بازی‌های دیگری را با مزیت‌های مختلف ببیند. او گفت:

فکر می‌کنم این موضوع می‌تواند بسیار سالم و مفید باشد. در این دست از بازی‌ها پتانسیل‌های بالایی برای موفقیت وجود دارد. من فکر می‌کنم که موقعیت تازه‌ای برای طراحان بازی‌ها، سازندگان و ناشرین وجود دارد تا به کاوش در اینگونه گیم پلی‌ها بپردازند. اینگونه بازی‌ها پتانسیل بالایی از نوآوری را در خود جای داده‌اند.

این گام مثبتی برای هر فردی است که یک بازی را در دنیای واقعی ایجاد کند و مردم را به حرکت و تکاپو اندازد، کمی ورزش یا حتی دیدن موقعیت‌های جدید از امکانات اینگونه بازی‌ها است و ارتباط خیلی خوبی با سلامت افراد دارد.

هنک همچنین افزود که نیانتیک برنامه دارد که به نوآوری و برخی کارهای جدید در بازی Pokemon Go دست بزند که یکی از این‌ها سیستم Buddy می‌باشد که به بازیکنان اجازه می‌دهد که یک Buddy Pokemon را انتخاب که در کنار آواتار Trainer برروی صفحه پروفایل آنها ظاهر خواهد شد و در کسب پاداش به بازیکنان کمک خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید