سونی پیش‌خریدهای Gran Turismo Sport در پلی‌استیشن استور را لغو می‌کند

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

به‌نظر می‌رسد که سونی، پیش‌خریدهای صورت‌گرفته از Gran Turismo Sport را در پلی‌استیشن استور لغو کرده و ممکن است که این کار، جهت اطمینان باشد زیرا بازی به‌تازگی تاخیرش اعلام شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

کاربری پیامی از سونی دریافت کرده که در آن، لغوشدن پیش‌خریدهای Gran Turismo Sport اعلام شده و وی هم این موضوع را با وب‌سایت جی‌تی‌پلنت به‌اشتراک گذاشته است:

از شما بابت پیش‌خرید Gran Turismo Sport در پلی‌استیشن استور متشکریم. در ۳۰ اوت (۹ شهریور) ما متاسفانه تاخیر Gran Turismo Sport تا ۲۰۱۷ را اعلام کردیم و در حال حاضر تاریخ انتشار جدیدی نداریم. از این رو، ما تصمیم گرفتیم تا پیش‌خریدهای شما را لغو کنیم و پولش را به شما پس دهیم و انجام این کار ۷ تا ۱۰ روز طول می‌کشد. برای مراجعات بعدی‌تان، این پیام را نگه دارید.

هنگامی که تاریخ انتشار جدید بازی مشخص شد، ما باری دیگر پیش‌فروش آن در پلی‌استیشن استور را در اسرع وقت آغاز خواهیم کرد. ممنون از شما به‌خاطر انتخاب و سفارش‌تان و لطفا پوزش ما بابت هرگونه ناراحتی ایجادشده را بپذیرید.

چنین اتفاقی، کمی غیرمعمول است، گرچه شاید به‌دلیل اینکه هیچ تاریخ انتشار دقیقی مشخص نیست، این کار صورت گرفته باشد. Gran Turismo Sport برای عرضه در نوامبر امسال و برروی پلی‌استیشن۴ برنامه‌ریزی شده بود و با این حال، در ۲۰۱۷ باید شاهد انتشارش باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید