ای‌بی گیمز از لوت‌باکس Call of Duty: Modern Warfare Remastered رونمایی کرد

16 شهریور 1395 - 17:45

به‌مناسبت انتشار Call of Duty: Modern Warfare Remastered در اواخر امسال، ای‌بی گیمز لوت‌باکس ویژه‌ای برای این عنوان عرضه خواهد کرد که انحصاری خود فروشگاه است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

ای‌بی گیمز استرالیا Call of Duty: Modern Warfare Loot Box را لیست کرده و همان‌طور که گفته شد، انحصاری این فروشگاه است. با اینکه تاریخ انتشار دقیق این لوت‌باکس مشخص نشده، اما طبق لیستینگ وب‌سایت ای‌بی گیمز در نوامبر عرضه خواهد شد و قیمت آن هم ۴۸ دلار استرالیاست. محتویات موجود در این نسخه عبارتند از:

  • کلاه مخصوص کاپیتان پرایس
  • لیوان
  • چاپ روی سنگ
  • کارت‌های نقشه
  • نماد Domination
  • جعبه‌ی مخصوص جمع‌آوری موارد بالا

کلاه مخصوص کاپیتان پرایس طبیعتا محبوب‌ترین چیزی است که می‌توان در این لوت‌باکس مشاهده کرد. لازم به‌ذکر است که این لوت‌باکس فقط شامل موارد مذکور فیزیکی می‌شود و در آن شاهد هیچ محتوای دیجیتالی مانند بازی یا گسترش‌دهنده‌ها نخواهیم بود و اگر قصد دریافت COD: MWR را دارید، باید یکی از نسخه‌های ویژه‌ی Infinite Warfare را خریداری کنید.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی چهارمین عنوان سری Call of Duty بوده و به عقیده‌ی خیلی‌ها،  بهترین نسخه‌ی سری است  و دلیلی بر محبوبیت فراوان Call of Duty محسوب می‌شود.

به‌دلیل اینکه اکتیویژن قصد عرضه‌ی جداگانه‌ی این بازی را ندارد، حتما باید Infinite Warfare را خریداری کنید که در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد.

۲۲۱۲۹۴_detail

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید