گیفت کارت
گیفت کارت

Dead Rising 4 و Titanfall 2 در استرالیا رده‌بندی سنی شدند

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳

وب‌سایت رسمی رده‌بندی سنی بازی‌ها در استرالیا، دو عنوان Titanfall 2 و Dead Rising 4 را رده‌بندی کرده که در ادامه می‌توانید از جزئیات آگاهی یابید.

اول از همه، می‌رسیم به Dead Rising 4. این عنوان درجه‌ی +R18 را دریافت کرده و محتویاتش فقط مخصوص افراد بالغ و بزرگسال هستند. اگر چند سال قبل بود، با چنین رتبه‌ای شاهد ممنوع شدن بازی می‌شدیم زیرا آن زمان، بالاترین درجه MA15+ بود که حال دچار تغییر شده است. در قسمت مشاوره‌ و توضیحات برای مصرف‌کننده، به خشونت و خون زیاد و تعامل آنلاین اشاره شده است و شاهد تاثیر متوسطی از مواد مخدر خواهیم بود و هیچ نوع برهنگی‌ای هم وجود ندارد.

به‌طور کلی، دو دلیل مهم برای دریافت این رتبه، خشونت بسیار زیاد و استفاده از الفاظ رکیک هستند، به‌طوری که فرانک وست علاوه‌بر کشتن خیلی عظیمی از زامبی‌ها، به گفتن فحش‌های مختلفی هم می‌پردازد.

به‌جز Dead Rising 4، عنوان مهم دیگری رده‌بندی سنی شده است؛ Titanfall 2. این بازی درجه‌ی +MA15 دریافت کرده که نسخه‌ی اول آن هم همین رتبه را شامل می‌شد. در بخش مشاوره‌ی مصرف‌کننده هم ذکر شده که بازی دارای جنگ‌های خشن و قوی و تعامل آنلاین است و شاهد تاثیری قوی از خشونت خواهیم بود. همچنین تاثیر خفیفی از استفاده‌ی مواد مخدر و به‌کاربردن الفاظ رکیک را برخلاف Dead Rising 4 داراست و مانند همین بازی، شامل برهنگی و از این موارد نمی‌شود.

Dead Rising 4 در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) عرضه می‌شود، درحالی که زودتر از این بازی، در ۲۸ اُکتبر (۷ آبان) شاهد انتشار Titanfall 2 خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید