گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Silence مشخص شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴

بعد از سکوت بسیار طولانی در رابطه با بازی Silence بالاخره تاریخ انتشار این عنوان به همراه تعدادی تصویر از سوی ناشر بازی اعلام شده‌ است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

حدود یک سال از آخرین خبری که در رابطه با بازی Silence منتشر شده‌بود میگذرد، بازی Silence در واقع ادامه بازی فانتزی اشاره و کلیک The Whispered World می‌باشد اما در نام بازی تغییراتی ایجاد شده‌است تا ما قسمت دوم این سری را با نام Silence بشناسیم. باتوجه به اعلام سازنده بازی این عنوان قرار است در تاریخ ۱۵ نوامبر (مصادف با ۲۵ آبان) منتشر شود.

داستان بازی Silence در رابطه با دختر جوانی با نام رنی می‌باشد که در یک پایگاه ایمن در زمانی که جنگ سختی در سرزمین او شکل گرفته، مخفی شده‌است که پس از جریاناتی خود را گمشده در میان یک سرزمین جادویی بین زندگی و مرگ می‌بیند، برادر بزرگ تر رنی با نام نوح تصمیم می‌گیرد که خواهر خود را نجات دهد اما ناخواسته هر دوی آنها درگیر ماجرای بسیار مهم‌تر در رابطه با آینده Silence می‌شوند. ناشر این بازی شرکت ددالیک اعلام کرده‌است که بازیکنان حدودا در زمان ۱۲ ساعت می‎توانند این بازی را به اتمام برسانند. در بازی ۳ شخصیت متفاوت وجود دارد که در طول روند داستانی بازی در نقش آنها ظاهر می‌شوید همچنین شخصیت‌های فرعی جدید و دوستانی از سری قبلی بازی نیز در این عنوان گنجانده شده‌است.

شرکت سازنده قصد دارد در عنوان Silence تم بسیار تاریک تری را نسبت به قسمت اول بازی یعنی عنوان Whispered World به نمایش بگذارد، با اینکه گفته‌شده‌است بعضی از شخصیت‌های قدیمی نیز در Silence حضور دارند اما سازندگان بازی بر این تلاشند که راه ارتباطی بین این دو قسمت را قطع کنند. شرکت ددالیک در زمان معرفی بازی جدید خود از آن با نام Silence یاد کرد و به این موضوع اشاره کرد که این شرکت قصد ندارد عنوان The Whispered World 2 را برای بازی جدید خود در نظر بگیرند.

اینطور که پیداست این بازی چه با نام Silence شناخته‌شود و چه با نام The Whispered World 2، عنوانی می‌باشد که تا به الان بسیار امیدوارکننده ظاهر شده‌است. شرکت ددالیک تبحر خاصی در ساخت بازی‌های ماجراجویی دارد و این موضوع انتظارها را از عنوان Silence دوچندان کرده‌است.

ناشر بازی به همراه تاریخ انتشار این عنوان تصاویری از محیط بازی نیز منتشر کرده‌است که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید