شایعه: Red Dead Redemption HD به زودی معرفی می‌شود

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰

متقاضیان زیادی هستند که برای معرفی نسخه HD بازی Red Dead Redemption ثانیه شماری می‌کنند مخصوصا کاربران رایانه‌های شخصی که حتی خود بازی اصلی را هم نتوانسته‌اند تجربه کنند. شایعه معرفی این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌ها با گزارشی جدید، باز هم قوت گرفته است که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مطلب مرور کنید.

سایت کره‌ای Gamefocus.co.kr گزارش کرده است که بازی Red Dead Redemption HD در این هفته معرفی خواهد شد. احتمالا این کار در رویداد پلی‌استیشن میتینگ صورت گیرد که قرار است از دو کنسول پلی‌استیشن نئو و پلی‌استیشن ۴ اسلیم رسما رونمایی شود.

در توضیحات گفته شده عنوان نامبرده، اوایل سال میلادی آینده برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌‌های شخصی به صورت بازسازی شده منتشر می‌شود.

نسخه اصلی Red Dead Redemption را هم اکنون در ایکس‌باکس وان با قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلی می‌توانید تجربه کنید اما هیچ یک از این سه پلتفرم گفته شده، نسخه مخصوص و بازسازی شده خود را دریافت نکرده‌اند. معرفی Red Dead Redemption HD می‌تواند باعث افزایش اشتیاق بازیبازان در این سری شود مخصوصا که اگر در رایانه‌های شخصی هم امکان تجربه آن به وجود آید.

این خبر فعلا در حد یک شایعه است و بلافاصله نباید آن را تایید کرد. باید تا برگزاری پلی‌استیشن میتینگ صبر کنیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید