مشخصات پلی‌استیشن ۴ نئو با اطلاعات درز کرده تفاوت چندانی نخواهد داشت

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷

تقریبا تا دو روز دیگر، سونی رسما جزئیات کنسول آینده‌­اش، پلی­‌استیشن ۴ نئو را اعلام می­‌کند. دو ماه پیش، مشخصات این کنسول به بیرون درز کرده بود و برای خیلی از افراد سوال بود که آیا مشخصات درز کرده، مشخصات نهایی هستند. با توجه به اتفاق امروز، به نظر می­‌رسد که همینطور باشد.

دنیل احمد، که با نام ZhugeEX هم شناخته می­‌شود، امروز در صفحه­‌ی شخصی توییترش اعلام کرد «کسانی که انتظار دارند مشخصات پلی­‌استیشن ۴ نئو نسبت به اطلاعات درز کرده افزایش قابل توجهی داشته باشد، ناامید خواهند شد»؛ که به این اشاره می­‌کند که مشخصات درز کرده در واقع مشخصات نهایی هستند.

علیرغم همه این­‌ها، به نظر می­‌رسد که پلی­‌استیشن ۴ نئو تا حدودی از عهده­‌ی رزولوشن ۴K  برمی­‌آید. دنیل احمد در توییتی دیگر، درباره­‌ی دمویی با موتوری جدید که توسط یک کمپانی ژاپنی توسعه یافته است صحبت کرد که می‌­تواند بر روی پلی­‌استیشن ۴ با رزولوشن ۴K در حالت ۳۰ فریم بر ثانیه، یا رزولوشن ۱۰۸۰p در حالت ۹۰ فریم بر ثانیه اجرا شود.

با اینکه دنیل احمد در گذشته ثابت کرده است که از اطلاعات داخلی خبر دارد، ما همچنان باید به تمام گفته­‌های او به عنوان شایعه بنگریم تا اینکه یک مسئول رسمی تایید شده خبری دهد. نشست خبری پلی­‌استیشن به زودی صورت می­‌گیرد و نیازی نیست که بیش از این برای اطلاعات بیشتر در خصوص پلی­‌استیشن ۴ نئو و قدرت آن صبر کنیم.

پلی­‌استیشن ۴ نئو تنها کنسولی نیست که سونی در آینده عرضه می­‌کند. از پلی­‌استیشن ۴ اسلیم هم که در حال حاضر در دستان چند بازیکن خوش شانس است، در همین هفته پرده برداری می­‌شود.

در نشست خبری پلی­‌استیشن که در همین هفته در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) در نیویورک برگذار می­‌شود، از هر دو پلی­‌استیشن ۴ نئو و پلی‌­استیشن ۴ اسلیم به صورت کامل پرده برداری می‌­شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید