بروزرسان جدید ماد Wild Life برای No Man’s Sky منتشر شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵

No man’s sky، بازی کاوشگری فضایی که اخیرا توسط «هلو گیمز» برای رایانه ­های شخصی و پلی­ استیشن ۴ عرضه شده است، از زمان عرضه تا کنون بهینه سازهای متعددی دریافت کرده است اما تعداد ویژگی­‌های جدیدی که در آن­‌ها قرار داده شده نسبتا کم است؛ چرا که تیم سازنده بیشتر، تمرکز بر روی برطرف کردن مشکلات بزرگ بازی را ترجیح می­‌دهد. خوشبختانه، برای این بازی سازندگان ماد نسبتا فعالی وجود دارند که به طور چشم‌گیری بازی را بهبود می­‌بخشند و به بازیکنان اجازه­‌ی انجام کارهایی را می­‌دهند که در حالت عادی امکان پذیر نیست.

در بین ماد های جالبی که تا اینجای کار برای No Man’s Sky توسعه یافته است، مادِ Wild Life قرار دارد که تغییرات مختلفی را در موجودات ایجاد می­‌کند تا جست­‌وجو در فضا را مقداری لذت بخش‌­تر کند. این ماد اخیرا بروزرسان جدیدی دریافت کرده است که تنوع بیشتری را ایجاد می­‌کند؛ همچنین بیشترین محدودیت­‌های ممکن در بخش انواع موجودات، نقش موجودات و ویژگی­‌های محیط زیست را برطرف می­‌کند.

انواع موجودات، نقش موجودات و ویژگی­‌های محیط زیست، با هدف حذف بیشترین محدودیت ممکن در انتخاب نوع موجودات برای تنوع بیشتر در هر سیاره همگی دوباره ساخته شدند. یک سیاره با شکوه می­‌تواند به تعداد انگشت­‌های دست تا حتی ۳۰ گونه داشته باشد که ممکن است بسیار با فاصله از هم در بین یکدیگر وجود داشته باشند. آن‌ها ممکن است همگی کوچک باشند، یا همگی بزرگ و یا ترکیبی از هر دو. نتیجه این می­‌شود که جانداران هر سیاره نسبت به سیاره دیگر خاص­‌تر می­‌شوند، چرا که به غیر از ظاهر و قیافه تفاوت­‌های دیگری هم وجود دارد.

هفته­‌ی پیش، No Man’s Sky بهینه‌سازی دریافت کرد که تیم سازنده از آن به عنوان بزرگترین بهینه ساز بازی تا کنون یاد کرد. این بهینه­‌ساز بهبود­ها و رفع مشکلات بسیار زیادی را در خود جای داده است که تجربه­‌ی بازی را بسیار لذت بخش‌­تر می­‌کند. درکنار رفع مشکلاتی که با ورژن­‌های جدید انجام شد، بروزرسانی No Man’s Sky 1.7 هم شامل تعدادی رفع مشکل مخصوص نسخه رایانه­‌های شخصی می­‌شود، شامل رفع مشکل بیرون آمدن از بازی بعد از ویرایش فایل تنظیمات، هماهنگ سازی محدود کردن فریم با اولین vsync و… .

No Man’s Sky هم اکنون بر روی رایانه­‌های شخصی و پلی­‌استیشن ۴ قابل اجرا است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید