Halo 5: Forge مرورگری سفارشی دریافت خواهد کرد

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸

Halo 5: Forge قرار است به‌عنوان یک ابزار ویرایش برای رایانه‌های شخصی عرضه گردد تا خودتان میزبان نبردهای ۱۶نفره باشید و آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

با این حال، شاید یکی از هیجان‌انگیزترین‌ بخش‌ها، وجود یک مروگر سفارشی عالی باشد و Forge را به یک شوتر آنلاین واقعی برروی رایانه‌های شخصی تبدیل کند. فردی به‌نام فرانک اوکانر در نئوگف، به بهبود تجربه‌ی استفاده از موس و کیبورد اشاره داشته و گفته است:

از وقتی که مروگر سفارشی بازی موجود شده، من فکر می‌کنم که شاید مردم دیوانه شوند!

با توجه به این صحبت‌ها، می‌توان دریافت که Forge مرورگری سفارشی برروی رایانه‌های شخصی دریافت می‌کند. همچنین جاش هولمز از استودیوی ۳۴۳ ایندستریز این موضوع را تایید کرده است:

اگر واضح بگویم، ویژگی جدیدی وجود دارد که قابلیت‌های مشابه‌ یک مرورگر سفارشی را ارائه خواهد کرد و مروگر فایل موجود در بازی را گشترش می‌دهد. این چیزی است که سال‌ها قصد ساختش را داشته‌‌ و موفق شده‌ایم تا به‌عنوان بخشی از پشتیبانی مداوم‌مان از بازی، آن را عملی کنیم.

هرچه به انتشار نزدیک می‌شویم، جزئیات بیشتری را هم ارائه خواهیم کرد، اما بله این چیز بزرگی برای Halo است و یک اضافات بزرگ برروی کنسول‌ها و رایانه‌های محسوب می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید