گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار عنوان مستقل جدیدی برای نینتندو ان‌ایکس تایید شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵

تاکنون شاهد تایید انتشار بازی‌های مختلفی برروی نینتندو ان‌ایکس بوده‌ایم و امروز، اعلام شده که عنوان مستقل جدیدی با نام !Tank It قرار است برروی این کنسول عرضه شود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

سازنده‌ی !Tank It یعنی بی‌پلاس، اعلام کرده که این بازی برای رایانه‌های شخصی در استیم منتشر خواهد شد و همچنین برای عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو ان‌ایکس هم برنامه‌ریزی کرده است. طبق گفته‌ی این سازنده، !Tank It اول برای رایانه‌های شخصی در پاییز امسال منتشر می‌شود و سال ۲۰۱۷ هم میزبان ان‌ایکس‌داران خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد که !Tank It، عنوانی خشونت‌آمیز باشد به‌طوری که یک شبیه‌ساز جنگ واقع‌گرایانه و خونین توصیف شده است و می‌خواهد به ما نشان دهد که چگونه یک جنگ خونین، باعث کشته‌شدن شهروندان مختلف و خسارت‌های زیاد می‌شود. توضیح مختصری از بازی چنین می‌گوید:

در !Tank It، شما از راه دور یک تانگ بزرگ و سنگین را کنترل خواهید کرد. شما ماموریت دریافت می‌کنید تا به روستاهای دورافتاده بروید و تروریست‌ها و اردوگاه‌های نظامی‌شان را نابود سازید. اما مانند زندگی واقعی، افراد غیرنظامی زیادی در روستاهای بازی وجود دارند. تروریست‌ها و شهروندان به‌طور یکسان تحت کنترل شما هستند و بسته به بازیکن دارد تا با تصمیمش، چگونه ماموریت را کنترل کند.

سازنده‌ی بازی، برند گابلینگر، قبلا گفته که با آن قصد ارائه و رواج پیامی را دارد. جنگ اساسا وحشتناک و بد است و نه‌تنها سربازان به جنگ با هم رفته و کشته می‌شوند، بلکه مردم عادی هم گرفتار شعله‌های جنگ‌شان خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید