ایمی هنیگ اطلاعات جدیدی را در مورد بازی Star Wars ویسرال گیمز ارائه کرد

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷

طی نمایشگاه PAX ایمی هنیگ جزئیات بیشتری را در مورد بازی Star Wars که توسط ویسرال گیمز در دست ساخت قرار دارد، ارائه کرد.

براساس گزارش سایت DualShockers، هنیگ از دقت بالایی در عبارات مورد استفاده قرار داده است و با اینکه هنوز جزئیات قابل توجهی از این بازی اعلام شده است، با این حال او جزئیاتی را ارائه کرد. او اعلام کرد که ویسرال گیمز و الکترونیک آرتز هر دو در حال همکاری نزدیکی با تیم داستان نویسی لوکاس فیلم و سرپرست آنها یعنی آقای داگ چانگ هستند.

هدف این بازی منجر به خوشحالی طرفداران خواهد شد چراکه آنها بدنبال ساخت یک بازی Star Wars موفق و معتبر هستند. بازی Star Wars ویسرال گیمز یک داستان اصیل را بازگو می‌کند که در دنیای علمی تخیلی واقع شده است، گرچه هنوز داستان دقیق و شخصیت‌های کلیدی آن اعلام نشده‌اند. هنیگ گفت:

یک Star Wars موفق و معتبر به معنی این است که ما یک AT-ST در اختیار خواهیم داشت درست است؟ و مطمئنن ما آن را انجام خواهیم داد اما همه این ها به همراه در اختیار داشتن شخصیت‌ها، داستان، موقعیت‌ها، تکنولوژی و موجودات جدید خواهد بود. همه اینها در حالی خواهند بود که شاهد ارتباطی میان آن و Star Wars که همه ما در ذهن داریم خواهیم بود.

هنیگ پیش از این برروی سری بازی Uncharted ناتی داگ به عنوان نویسنده و کارگردان کار کرده است. میان این دو بازی (Uncharted و Star Wars جدید ویسرال گیمز) مشابهت‌های زیادی وجود خواهد داشت اما آنها بوضوح دارای تفاوت‌هایی نیز خواهند بود. هنیگ اعلام کرد:

فکر می‌کردم بسیاری از قوانین و قواعدی که در ساخت Uncharted  استفاده شد دیگر نباید اعمال شوند. در Uncharted  یا  Indiana Jones با نوعی استقلال زمانی مواجه بودیم. زمان‌هایی که شما آنها را پیش بینی می‌کردید و چیزی وجود داشت که به شما میگفت که اکنون قرار است چه روی دهد. در Star Wars نیز شما همواره در اطراف افراد بد خواهید بود و خواهید دید که آنها چه خواهند کرد.

یکی از چالش‌ها از دیدگاه طراحی، کار برروی چیزی است که هنیگ آن را “مشکل ناظر ویژه” می‌خواند. او گفت:

زمانیکه یک فیلم را نگاه می‌کنیم، ما یک ناظر ویژه هستیم درست است؟ ما یکی از شخصیت‌های آن فیلم نیستیم. مبارزه آنها در حالی شروع می‌شود که شما قادر به مشاهده عوامل شکل گیری آن نیستید. حال چگونه باید یک بازی را خلق کنید که در آن قرار است به معرفی یک شخصیت بپردازید؟ شخصیتی که هیچ فردی آن را نمیشناسد؟

در نهایت خانم هنیگ گفت که بازی Star Wars ویسرال گیمز همچون فیلم‌ها و بازی‌های دیگر، دارای شخصیت‌هایی خواهد بود که احساس شکست را خواهند چشید و بر سختی‌ها غلبه خواهند کرد. او گفت:

شخصیت‌ها همیشه از نظر تعداد نفرات و سلاح نسبت به دشمنان دچار کمبود بوده‌اند بنابراین آنها همیشه باید باهوش‌تر از دشمنان باشند، در هر زمان بهترین کاری که ممکن است از پیش برای آن برنامه‌ای نداشته باشند را انجام دهند و با یکدیگر همکاری کنند. چالشی که برای ما وجود دارد این است که چگونه این را در گیم‌پلی بازی قرار دهیم تا بازیکنان احساس واقعی از این تجارب را داشته باشند. چگونه ایده خود را درون مکانیزم بازی قرار دهیم، آن را ادامه دهیم و در نهایت آن را به هسته اصلی بازی تبدیل کنیم. این چالشی است که در ساخت اینگونه چیزها وجود دارد.

در نمایشگاه E3 امسال شاهد نمایشی از بازی Star Wars ویسرال توسط الکترونیک آرتز بودیم و در تصاویر نشان داده شده از این بازی قادر به مشاهده نابودگران ستاره‌ای امپراطوری بوده‌ایم. احتمالاً باید حدس زد که زمان بازی پیش از وقایع The Force Awakens رخ می‌دهند.
بازی استودیوی ویسرال یکی از بازی‌هایی است که توسط استودیوهای داخلی و خارجی شرکت الکترونیک آرتز در دست ساخت قرار دارد. استودیوی دایس در حال حاضر برروی ساخت Star Wars Battlefront 2 کار می‌کند، گرچه استودیوی مُتیو آنها را در این کار یاری می‌دهد.

در ادامه لیست استودیوهایی که برروی عناوین مختلف Star Wars کار می‌کنند مشاهده خواهید کرد:

 • دایس: در حال همکاری با استودیوی مُتیو برروی ساخت نسخه جدید بازی Star Wars Battlefront که در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد شد.
 • ریسپاون: یک بازی در سبک سوم شخص اکشن ادونچر که تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.
 • ویسرال گیمز: یک بازی اکشن جدید که در سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد.
 • بایوور: در حال کار برروی Star Wars: The Old Republic
 • کپیتال گیمز: در حال کار برروی Star Wars Galaxy of Heroes
 • کریتریون: کمک در ساخت پروژه‌ای از Star Wars
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • HannaH گفت:

  از الان می شه یه مقداری در مورد بازی حدس زد. جید ریموند کسی هست که اساسین کرید رو تولید کرده و ایمی هنینگ بازی آنچارتد رو. پس بازی هم مخفی کاری داره، هم پلتفرم و باتوجه به قدرت گرفتن زنها توی دنیای سرگرمی تو چند سال اخیر مطمینا یک شخصیت زن بسیار قوی.
  اینطور هم که مشخصه بازی داستان اورژینال داره و زمان هم مابین بازگشت جدای تا نیرو برمی خیزد. نتیجتا با تنوع بهتری از شوالیه های جدای که بوسیله لوک دوباره جمع شدن و قدرت گرفتن رو برو ایم. من که به شدت منتظر این بازی هستم.

  0
  0