مدیر سونی با تمجید از Pokemon Go از برنامه‌های شرکت خود برای بازی‌های گوشی‌های هوشمند می‌گوید

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۱
مدیر سونی با تمجید از Pokemon Go از برنامه‌های شرکت خود برای بازی‌های گوشی‌های هوشمند می‌گوید

سونی در ماه مارس برای تمرکز هر چه بیشتر بر روی بازی‌های گوشی‌های هوشمند مجموعه‌ای را در شرکت خود ترتیب داد. حال آقای کاز هیرای توضیحاتی از برنامه‌‌های شرکت خود برای گوشی‌های هوشمند داده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای هیرای در طی مصاحبه‌ای با Financial Times تاکید کرده‌است که شرکت سونی با جدیت تمام وارد این عرصه شده‌است، به گفته آقای هیرای:

این موضوع همانند یک فرآیند جابجایی کوچک است که شرکت مارا علاوه بر حضور فعال در زمینه کنسول‌های بازی وارد عرصه صنعت بازی‌های گوشی‌های هوشمند نیز می‌کند.

مدیر شرکت سونی در ادامه صحبت‌هایش از بازی محبوب Pokemon Go تعریف و تمجید کرد، بازی که از زمان عرضه تا به الان توانسته به آمار فروش بسیار خوبی دست پیدا کند. وی افزود:

بازی Pokemon Go یک تحول دهنده واقعی در زمینه بازی‌های گوشی‌های هوشمند بوده‌است، این موضوع که شما با یک بازی بتوانید مردم را به حرکت در بیاورید برای من بسیار جالب است.

آقای هیرای معتقد است این که بازی Pokemon Go با دنیای واقعی کاربران در ارتباط می‌باشد باعث شده‌است که بازیکنان احساس کنند شخصیت‌های کارتونی Pokemon در دنیای واقعی خودشان نیز وجود دارد و به دنبال آنها میگردند، این چالش یک نوآوری و موفقیت بزرگ هم در عرصه بازی‌های موبایل و هم در دنیای صنعت بازیسازی می‌باشد که موجب ایجاد تحول جدیدی در هر دو مورد شده‌است. به گفته آقای هیرای شرکت سونی قرار است از این ویژه‌گی در برنامه‌های آینده خود استفاده کند.

شرکت سونی در ماه مارس از زیرمجموعه جدید خود با نام فوروارد وورکس که وظیفه ساخت و طراحی بازی‌های گوشی‌های هوشمند را بر عهده دارد، پرده‌برداری کرد، این استودیو در تاریخ ۱ ما آوریل تاسیس شد. هنوز از سوی این استودیو بازی مشخصی برای گوشی‌های هوشمند معرفی نشده‌است اما شرکت سونی اعلام کرده‌است که این استودیو قرار است از شخصیت‌های محبوب دنیای پلی استیشن در ساخت عناوین آینده خود استفاده کنند. شرکت سونی قصد دارد بازی‌های موبایلی خود را فعلا فقط در ژاپن و قاره آسیا برای سیستم عامل iOS و اندروید منتشر کند اما این احتمال وجود دارد که در آینده این بازی‌ها در سطح جهانی نیز گسترش یابد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید