Titanfall 2 بخشی از سرویس‌های EA Access و Origin Access نخواهد بود

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱

Titanfall 2 شاید موردانتظارترین عنوان الکترونیک آرتز باشد، ولی بخشی از سرویس‌های EA Access و Origin Access نخواهد بود و این موضوع، ممکن است برای برخی طرفداران که انتظار تجربه‌ی زودتر بازی را توسط این سرویس‌ها داشتند، ناامیدکننده باشد، زیرا الکترونیک آرتز بازی‌هایی مانند FIFA و Madden را از این قابلیت بهره‌مند کرده بود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

خبر عدم دسترسی زودتر به Titanfall 2 توسط سرویس‌های EA Access و Origin Access، از وب‌سایت Gamereactor بریتانیا نشعت می‌گیرد که الکترونیک آتز باری دیگری برای پاسخ به سوالات‌شان با آن‌ها ارتباط برقرار کرده بود. در گذشته، طرفداران قادر بودند توسط اشتراک‌شان از این دو سرویس، چند روز قبل از عرضه‌ی رسمی یک عنوانِ الکترونیک آرتز، به تجربه‌اش بپردازند و دسترسی زودتر داشته باشند و حتی شاید تخفیفی هم برای بازی کامل دریافت می‌کردند. با این حال، ظاهرا جهت ارائه‌ی این ویژگی به Titanfall 2، الکترونیک آرتز برنامه‌ریزی نکرده است.

الکترونیک آرتز شفاف‌سازی کرده که دارندگان ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی، نمی‌توانند به بازی دسترسی زودتر داشته باشند، رایگان تجربه‌اش کنند و یا شامل تخفیف شوند. وب‌سایت Gamereactor گفته است:

آن‌ها روشن کردند که شاید این بازی در آینده شامل این سرویس‌ها شود، اما حداقل نه در امسال.

یکی از فرض‌هایی که وجود دارد، این است تا بعد از عرضه‌ی رایگان محتویات دانلودی بازی، شاهد پشتیبانی‌اش از سرویس‌های EA Access و Origin Access باشیم. Titanfall 2 در ۲۸ اُکتبر (۷ آبان) برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و خود را برای مبارزه با تایتان‌تان آماده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید