مایکل باکاری جردن در بخش MyCareer عنوان NBA 2K17 حضور خواهد داشت

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰

آن‌طور که توکی گیمز اعلام کرده، مایکل باکاری جردن، ستاره‌ی فیلم‌های Creed و Fantastic Four در NBA 2K17 حضور خواهد داشت و در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را شاهد باشید.

مایکل باکاری جردن، یکی از بازیگران هالیوود است و آن بسکتبالیست مشهور یعنی مایکل جردن نیست و با وجود حرف B در میان نام کاملش، می‌توان این موضوع را فهمید.

به‌هرحال، مایکل باکاری جردن در بخش MyCareer عنوان NBA 2K17 حضور خواهد داشت. وی در نقش Justice Young قرار می‌گیرد که ستاره‌ای درحال پیشرفت است و با شخصیت بازی دوست خواهد شد و به او در حرفه‌اش کمک می‌کند که تصمیمات شما هم تاثیرات مختلفی بررویش خواهند داشت.

مایکل باکاری جردن که شاهد حضورش در مراسم اسکار بودیم، درمورد NBA 2K17 گفته است:

NBA 2K17 سکویی عالی بود تا با مخاطبان جدید و منحصربه‌فردی ارتباط برقرار کنم و برای گسترش توانایی‌هایم به‌عنوان یک بازیگر، خودم را به‌چالش بکشم.

من افتخار می‌کنم از اینکه فرصتی برای اعتباربخشیدن به یک فرانچایز برایم پیش آمده؛ فرانچایزی که از اولین نسخه‌اش جزو طرفداران پرشورش بوده‌ام.

این اولین باری نیست که NBA 2K شامل افرادی از هالیوود می‌شود و در NBA 2K16، اسپایک لی وظیفه‌ی کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه‌ی بخش MyCareer را داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید