گیفت کارت
گیفت کارت

Rise of the Tomb Raider PS4 – نسخه‌ی کلکسیونی در وب‌سایت آمازون لیست شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

وب‌سایت آمازون آلمان، نسخه‌‌ی کلکسیونی Rise of the Tomb Raider 20-Year Anniversary را که اواخر امسال برای پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شود، لیست کرده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

اگر به این‌ لینک مراجعه کنید، خواهید دید که آمازون آلمان، عنوانی با نام (Rise of the Tomb Raider 20-Year Anniversary Collector’s Edition (PS4 لیست کرده، گرچه محتویات این نسخه‌ی کلکسیونی مشخص نشده است.

خوشبختانه، حداقل تاریخ انتشار و قیمت مشخص شده‌اند و آن‌طور که در آمازون مشاهده می‌کنیم، این نسخه‌ی کلکسیونی در ۱۱ اُکتبر (۲۰ مهر) عرضه خواهد شد و قیمت آن ۹۹٫۹۹ یوروست. با توجه به این قیمت، می‌توان فهمید که نسخه‌ی کلکسیونی پلی‌استیشن۴ عنوان Rise of the Tomb Raider، شامل اضافاتی در هردو قالب دیجیتالی و فیزیکی می‌شود و شاهد چیزهای ویژه‌ای خواهیم بود.

شاید این نسخه‌ی کلکسیونی که مختص پلی‌استیشن۴ است، شبیه همان نسخه‌ی کلکسیونی‌ای باشد که سال قبل برای ایکس‌باکس‌وان عرضه گردید. آن نسخه، شامل یک مجسمه‌ی ۱۲ اینچی از لارا کرافت، استیل کیس، گردن‌بند، مجله، و جعبه‌ای بزرگ برای جمع‌آوری این‌ها می‌شد.

Rise of the Tomb Raider، سال گذشته میزبان دارندگان رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس‌وان بود و در کل جهان، توسط طرفداران و منتقدین تحسین شد. متاسفانه عرضه‌ی این بازی توسط Fallout 4 تحت‌الشاع قرار گرفت، هرچند دارندگان ایکس‌باکس‌وان آن را در نوامبر خریداری کردند و کمی بعد در اوایل امسال، برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و این دست از گیمرها هم موفق به تجربه‌اش شدند و در آخر، لذت بردند.

حال بعد از مدتی که قرارداد کریستال داینمیکس با مایکروسافت جهت انحصاری زمانی بودن این بازی تمام شده، در آخر شاهد انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ تحت عنوان Rise of the Tomb Raider ۲۰Year Celebration خواهیم بود، البته با تمامی محتویات قبلی و یک‌سری قابلیت‌های جدید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید