تماشا کنید: سه تریلر جدید از For Honor منتشر شد | توضیحاتی راجع به کلاس‌های بخش چندنفره

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵

یوبی‌سافت به‌تازگی سه تریلر جدید از For Honor منتشر کرده که برروی کلاس‌های سامورایی، وایکینگ و شوالیه تمرکز می‌کنند. این شرکت همچنین توضیحات رسمی‌ای راجع به این کلاس‌ها ارائه داد.

اولین تریلر نشان‌دهنده شخصیت Kensei از دسته سامورایی‌ها است. Kensei یکی از ۶ شخصیتی قابل بازی در نسخه آلفای بازی خواهد بود. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، شمشیر او بسیار قدرت‌مند بوده که اگر به‌صورت موثر استفاده شود، قادر به قطع کردن سر دشمنان است.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در تریلر دوم برروی Raider از دسته وایکینگ‌ها تمرکز می‌شود. این شخصیت که بسیار قدرت‌مند به‌نظر می‌رسد و یک تبر جنگی سنگین را حمل می‌کند، در نسخه آلفا قابل بازی است. در نهایت، تریلر سوم شخصیت Warden از دسته شوالیه‌ها را به نمایش می‌گذارد که یکی دیگر از شخصیت‌های قابل بازی نسخه آلفا خواهد بود.

در ادامه خبر می‌توانید ویدیوهای مربوط به آن‌ها را هم مشاهده کنید. همچنین توضیحات رسمی یوبی‌سافت راجع به این دسته‌ها همراه با این دو تریلر قرار دارند:

  • سامورایی‌: تاریخ با سامورایی‌ها مهربان نبوده است. پس از آنکه میهن خود را به دریا و آتش باختند، این رزمندگان عشایری می‌خواهند به سرگردانی خود پایان دهند و کشوری جدیدی را تحت امپراتوری توانا بازسازی کنند.
  • وایکینگ‌: در گذشته باور بر این بود که از بین رفته‌اند اما وایکینگ‌ها بازگشته‌اند تا به غارت بپردازند، سرزمین‌های جدیدی را مال خود نموده و میهن باستانی خود را در شمال اصلاح کنند.
  • شوالیه‌: برای قرن‌ها پراکنده بوده‌اند و بار دیگر زیر یک پرچم راه خود را آغاز کرده‌اند: the Iron Legion

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، آلفای For Honor از ۱۵ الی ۱۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۲۵ شهریور الی یک‌شنبه ۲۸ شهریور) ادامه دارد. شما می‌توانید از طریق سایت این بازی برای آلفا ثبت نام کنید.

For Honor در ۱۴ فوریه (یک‌شنبه ۲۵ بهمن) روز ولنتاین، برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید