گیفت کارت
گیفت کارت

تماشاخانه: مزاحم تلفنی واس، آیتم‌های سلامتی ناسالم و صحنه‌های جالب

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵

درود بسیار خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز. پوزش بابت هفته پیش ولی امروز در عوض با قسمتی عالی از تماشاخانه در خدمت شما هستیم. با ما در ادامه همراه باشید.

تو بازی‌های ویدئویی آیتم‌هایی که سلامتی شما رو افزایش میده، همیشه یک جعبه کمک‌های اولیه استاندارد نیست یا مثلا شما رو به رگبار ببندند توی Call of Duty بعد پناه بگیرید و درمان بشید. بعضی بازی‌ها آیتم‌های چندش آور، غیرمنطقی و احمقانه‌ای رو برای افزایش سلامتی در اختیار بازیکن قرار می‌‌دند.

ویدئو زیر توسط اعضای کانال outsidexbox تهیه شده و لیستی فوق‌العاده عالی از این آیتم‌های مضخرف رو به شما معرفی می‌کنه:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

یه Far Cry داریم و یه واس مونتگرو؛ این شخصیت منفی جذاب رو اگر نشناسید دیگه هیچی مخصوصا دیالوگ معروفش در رابطه با معنای جنون. واس عزیز تو جزیره یه موبایل خوشگل و خوب پیدا کرده و از اونجایی که کرم ریختن و جهنم کردن زندگی مردم تو خون این بشره، زنگ میزنه به یک موسسه روانی و مزاحمت ایجاد میکنه.

مزاحم تلفنی که در ادامه میبینید، با استفاده از دیالوگ‌های موجود در بازی و افراد واقعی پشت تلفن ساخته شده.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اولین قسمت از Highlight Reel این هفته که جدید هم هست و کریس عزیز برگشته، ما بالاخره بازی‌های جدیدی داریم مثل Deus Ex: Mankind Divided و No Mans Sky. علاوه بر این دو بازی، تقلب حریف در برابر گرالت، مرگ از زیر زمین و غیره رو داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در دومین قسمت هم هلی‌کوپتر فرو رفته در سر، صندلی انفجاری موتور در Battlefield، تاکسی سواری رو سقف در Arkham Knight و غیره رو داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

روزتون خوش …

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید