گسترش‌دهنده‌های داستانی Mafia 3 معرفی شدند | تریلر گیم‌پلی و تصاویر جدید

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷

روز جاری توکی گیمز اولین اطلاعات از محتوای دانلودی Mafia 3 را اعلام کرد. قرار است محتوای رایگان و همچنین گسترش‌دهنده‌های داستانی پولی‌ای برای Mafia 3 منتشر شود.

در بخش محتوای دانلودی رایگان، بازی‌بازان می‌توانند انتظار تجهیزات جدیدی را برای شخصیت اصلی بازی داشته باشند. همچنین سلاح‌های جدیدی هم از طریق بسته‌های Judge ،Jury و Executioner به بازی اضافه می‌شود که ۳۰ روز پس از عرضه نسخه اصلی در دسترس قرار می‌گیرند. علاوه بر این، محتوای دانلودی‌ای که پس از عرضه Mafia 3 انتشار می‌یابند شامل گزینه‌های شخصی‌سازی وسایل نقلیه مانند چرخ‌های جدید، پلاک شخصی و رنگ خواهند شد.

همچنین مسابقات رایگانی به Mafia 3 اضافه می‌شود که به افراد برتر آن پاداش‌هایی مانند پول و گزینه‌های شخصی‌سازی اضافه داده خواهد شد. توکی گیمز گفت حتی محتوای دانلودی رایگان بیشتری هم قرار است انتشار یابد.

در بحث گسترش‌دهنده‌های داستانی، چندین محتوا عرضه می‌شود که “تجربه‌ای کاملا جدا هستند و راجع به وقت و زمان لینکن کِلِی اطلاعات بیشتری در اختیار قرار می‌دهند”.

توکی اشاره کرد “زمانی که از این داستان‌ها پرده‌برداری شود، مافیای ایتالیا تنها تهدیدی نیست که لینکن با آن روبه‌رو خوهد شد”. در ادامه می‌توانید توضیحات مفید و مختصری راجع به سه گسترش‌دهنده داستانی پولی Mafia 3 را مشاهده کنید که توسط توکی‌ اعلام شده‌اند:

!Faster, Baby:

  • لینکن به‌همراه Roxy Laveau به نیروها ملحق می‌شود تا یک کلانتر فاسد که باعث وحشت فعالان حقوق مدنی در حومه شهر New Bordeaux شده را از میان بردارند.

Sign of the Times:

  • دسته‌ای از قتل‌های آیینی، New Bordeaux را به لبه ترور برده و به درخواست Father James لینکن می‌پذیرد که مسئول این اتفاقات را از بین ببرد.

Stones Unturned:

  • هنگامی که یک رقیب بی رحم به New Bordeaux باز می‌گردد، لینکن باید با مامور CIA یعنی John Donovan به نیروها ملحق شود تا یک دشمنی خونی را حل و فصل کند که از جنگل‌های جنگ زده ویتنام آغاز شده بود.

این گسترش‌دهنده‌های داستانی شامل “فعالیت‌های جدید” و وسایل نقلیه، سلاح‌ها، تجهیزات و نژادهایی بر اساس تم مربوط به خودشان می‌شود. برای نگاه نزدیک‌تر به این گسترش‌دهند‌ه‌ها، تصاویر زیر را مشاهده کنید:

  

  

سه گسترش‌دهنده داستانی Mafia 3 به‌همراه نسخه ۳۰ دلاری سیزن‌پس عرضه می‌شوند. شما آن‌ها را می‌توانید به‌صورت جدا هم خریداری کنید اما اگر به خرید هر سه آن‌ها اطمینان دارید، سیزن‌پس بهترین گزینه است. توکی می‌گوید این گسترش‌دهنده‌ها به‌صورت جداگانه ۴۰ دلار هزینه خواهند داشت.

تریلر جدیدی هم از این عنوان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

علاوه بر این، تصاویر جدید دیگر Mafia 3 هم منتشر شد که ۱۰ ناحیه مختلف شهر داستانی New Bordeaux را نشان می‌دهند. این تصاویر شاخه فرعی رودخانه، مرکز شهر، بخش فرانسوی، Tickfaw Harbor ،Pointe Verdun ،Frisco Fields و رودخانه صاف را به نمایش می‌گذارند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

  

  

  

Mafia 3 در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما در این بخش می‌توانید لیست تمام موسیقی‌های بازی به‌همراه کاربرد آن‌ها را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید