[سینماگیمفا]: با پرونده گسترده فرنچایزهای تاریخ سینما و معرفی سریال‌ها همراه ما باشید

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران مجموعه گیمفا. یک ماه با سینماگیمفا همراه بودید و از همان ابتدا سعی کردیم بهترین و کامل‌ترین پوشش ممکن را از صنعت سینما و تلویزیون ایران و جهان به شما ارائه دهیم. بیشتر اخبار و ویدیوها (بعضاً با زیرنویس فارسی) در اختیار شما قرار گرفت و مقالات نقد و بررسی و تحلیلی متفاوت با رعایت اصالت هرچه بیشتر رسانه‌ای برای شما به نگارش در آمدند. اما این شروع همه آن چیزی نیست که بخش سینمایی مجموعه گیمفا می‌تواند انجام دهد و برنامه‌های بسیاری برای گسترده کردن دامنه فعالیتی سایت داریم.

به عنوان جدیدترین پروژه‌ قصد داریم برروی دو نوع مقالات هفتگی مانور دهیم. اول از همه باید گفت که سینماگیمفا از این پس مقالاتی در قالب پرونده‌های گسترده و حجیم در ارتباط با آثار فاخر و فرنچایزهای فرهنگ عام و دنیای سینما در اختیار شما قرار می‌دهد که این‌گونه مطالب به عنوان دانشنامه مجموع موردنظر تمامی اطلاعات مناسب و مربوط را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. در مرحله بعدی هرهفته در مقاله‌ای با ما در معرفی یک سریال تلویزیونی همراه باشید. این معرفی‌ها سریال را بدون لوث کردن خط داستانی به صورت کامل به شما معرفی می‌کند و نویسندگان ما ارزش یا به اصطلاح میزان تماشایی بودن سریال موردنظر را مشخص می‌کنند.

به عنوان اولین پرونده، به سراغ یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای تاریخ سینما و به طور کلی یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان یعنی Star Wars (جنگ‌های ستاره‌ای یا جنگ ستارگان) رفته‌ایم. در پرونده این فیلم که مطالب آن از فردا هر یکشنبه در اختیار شما قرار می‌گیرند به بررسی تاریخچه این دنیای علمی-تخیلی و آینده آن می‌پردازیم و همه اطلاعات فیلم‌ها و EU (دنیای گسترده‌ شده استاروارز) را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهیم.

فردا با اولین مطلب این پرونده یعنی هرآنچه از Rogue One و فیلم‌های آینده دنیای استاروارز می‌دانیم همراه ما باشید.

همچنین به عنوان اولین معرفی سریال که چهارشنبه‌ها برروی سایت قرار می‌گیرد، یکی از بزرگ‌ترین کمدی‌ها و سیتکام‌های تاریخ تلویزیون یعنی مجموعه Friends را انتخاب کرده‌ایم.

با برنامه‌های ویژه سینماگیمفا (سینمافارس) در طول سال همراه ما باشید.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید