کازو هیرای: با آمدن نئو، پلی‌استیشن ۴ همچنان مرزها را جابجا می‌کند

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۴
کنسول پلی‌استیشن 4 بار دیگر مرزها را جابجا می‌کند!

همه چشم‌ها انتظار این هفته را می‌کشند، هفته‌ای که قراراست در جریان رویداد پلی‌استیشن میتینگ، شرکت سونی بصورت رسمی از کنسول پلی‌استیشن نئو و سوپرایزهای دیگر خود پرده برداری کند. به‌تازگی آقای کازو هیرای، مدیرعامل شرکت سونی در جریان برگزاری نمایشگاه IFA 2016 صحبت‌هایی درباره وضعیت کنونی کنسول پلی‌استیشن ۴ و موفقیت‌های آن در عرصه فروش انجام داده‌است. برای ادامه این خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای کازو هیرای در طی مصاحبه جالبی به طرفداران شرکت خود گفته‌است که کنسول پلی‌استیشن ۴ همچنان رو به جلو در حال جابجایی مرزها می‌باشد و به ایده‌ها و فناوری‌های جدیدی برای پیشرفت این کنسول و بازی‌ها رسیده‌است. در بخشی دیگری از صحبت‌های آقای کازو هیرای عنوان شد که اکوسیستم پلی‌استیشن که شامل سخت‌افزار، بازی‌ها و سرویس‌های شبکه می‌شود، از دیدگاه منتقدان و طرفداران بازی‌های ویدیویی با نظرات و حمایت‌های مثبت و بسیار خوبی همراه بوده‌است.

بنابر گفته آقای هیرای در مورد آمار فروش کنسول پلی‌استیشن ۴، تا ماه می سال ۲۰۱۶ این شرکت توانسته‌است به آمار فروش ۴۰ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ برسد که باتوجه به این آمار این کنسول سریع‌ترین فروش را در میان کنسولهای پلی‌استیشن داشته‌است، البته هنوز راه زیادی مانده‌است تا این کنسول بتواند رکورد فروش خود را از پلی‌استیشن ۲ که بیش از ۱۵۰ میلیون دستگاه ‌می‌باشد، بیشتر کند. آقای هیرای افزود:

با دست یافتن به خلاقیت و فناوری‌های جدید در اکوسیستم پلی‌استیشن، ما در حال گسترش و سرمایه‌گذاری‌های بیشتری بر روی این کنسول می‌باشیم.

به عنوان مثال یکی از مواردی که شرکت سونی بر روی آن سرمایه‌گذاری خواهدکرد بدون شک هدست پلی‌استیشن وی‌آر میباشد که قرار‌است در تاریخ ۱۳ ماه اکتبر با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه شود. آقای هیرای در این‌باره عنوان کرده‌است:

دستیابی به حالت واقعیت مجازی ما را وارد یک دنیای جدید میکند که در آن می‌توانیم بازی‌های بزرگی را بدون محدودیتی خلق کنیم، ما تصمیم داریم تا از این تکنولوژی در تمامی قسمت‌های شرکت سونی بهره‌گیری کنیم، واقعیت مجازی به ما این فرصت را می‌دهد که وارد عرصه جدیدی از تصویربرداری و تولید محتوا شویم. باتوجه به این پتانسیل‌ها شرکت سونی در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته‌است.

آقای هیرای در ادامه صحبت‌هایش تاکید داشت که در حال حاضر شرکت سونی بیشتر تمرکز خود را بر روی امکانات بسیار زیاد و بدون محدودیت دنیای واقعیت مجازی گذاشته‌است زیرا این فناوری اگر در مسیر درست استفاده شود می‌تواند یک موفقیت بزرگ برای آنها در تمامی زمینه‌ها قلمداد شود.

حال باید به انتظار بنشینیم تا شرکت سونی سوپرایزهای خود را به‌ نمایش بگذارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید